Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Középiskolai tanárok! Ahol...

Középiskolai tanárok! Ahol van diákok közötti szívatás, csicskáztatás, fenyegetés, nen poéonosan, hanem komoly szinten. Ahol három huligán rászáll egy gyerekre. Miért fordiítjátok el a fejeteket? Miért engeditek? Nem szégyenlitek magatokat?

Figyelt kérdés
2014. szept. 2. 21:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
73%
Nem fordítom el a fejemet, nem engedem, és nem is szégyellem magam. Kielégítő választ kaptál?
2014. szept. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Na, én is kíváncsi lennék egy tényleges tanár válaszára, mert ezt sokszor látom/hallom. Egyébként én úgy gondolom, pontosabban ahogy mondják, hogy nem akarnak beavatkozni a diákok dolgaiba, de ahogy ezt Te is írtad, kérdező, vannak helyzetek ahol ez már igazán negatív hatással van a diákra. Nem azt mondom, hogy szembesíteni kéne a tanulókat egymással és az általános iskolás módszert használni, hogy "kérj tőle bocsánatot", hanem ilyen esetben csendben el kéne rendezni, hogy eltanácsolják a deviáns személyt/személyeket.
2014. szept. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Akkor te vagy az egy kivétel, aki erősíti a szabályt.
2014. szept. 2. 21:29
 4/20 anonim ***** válasza:
Oh, nem láttam az első válaszát. Sajnos túl kevés ilyen fajta tanár van akik ténylegesen (és effektíven) fellépnek az ilyen diákok ellen.
2014. szept. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

A kivételek nem erősítik a szabályt, hanem cáfolják azt. Ez eléggé logikus, nem?


Egyébként talán bele kellene gondolni a tanár helyzetébe: sajnos bunkó gyereknek legtöbbször bunkó a szülője. Te mehetsz az osztályfőnöködhöz. A tanár kihez forduljon, amikor a szülő megvárja az iskola előtt elbeszélgetni?

Egyébként milyen reakcióra számítanál?

2014. szept. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Vagy félnek tőlük, vagy a szülők gazdagok, és elnézik.
2014. szept. 2. 21:37
 7/20 anonim ***** válasza:
Én már akkor szólok, ha látom, hogy egyszer kötözködik egy gyerek a másikkal, de ne hidd azt, hogy csodát tudunk tenni.
2014. szept. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Akkor nemhogy fizetésemelést, de egyenesen csökkentést érdemeltek.
2014. szept. 2. 22:32
 9/20 anonim ***** válasza:
Mert attól félnek, hogy akkor a diri kirúg(hat)ja őket-
2014. szept. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Amíg ezt engedik a tanárok, addig ne csodálkozzanak hogy négy év múlva idegroncsok jönnek ki a suliból, akik bármire képesek.
2014. szept. 3. 01:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!