Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik gimmnázium a jobb? A...

Melyik gimmnázium a jobb? A tatai Eötvös vagy a tatabányai Árpád? És miért jobb?

Figyelt kérdés

2014. szept. 14. 11:26
1 2
 1/11 anonim válasza:
Az Eötvös azoknak nagyon jó, akik 0-dikra szeretnének menni nyelvet tanulni. Arra jó, de személyes tapasztalatok alapján az Árpád színvonalasabb.
2014. szept. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Statisztikailag az Árpád, mivel 82 a legjobb 100-ban, az Eötvös meg talán 90 valahanyadik, úgy tudom. Én az Árpádba járok, én szeretek oda járni :D
2014. szept. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Szia,nem tudom,aktuális-e még a kérdés,de én azért leírom a véleményemet,biztos,ami biztos. :)

Az Árpád klasszisokkal jobb,mint az Eötvös,mind a tanítás,mind tanárok és a diákok hozzáállása szempontjából(tiszt.kiv.) is.Igaz,hogy az Eötvösnek jó híre van,de negyedannyira sem olyan jó iskola,mint amekkora a felhajtás körülötte.Eléggé lejjebb adta a lécet színvonal terén,a gyerekfegyelmezés nem az erősségük(és a tesitanár egy állat),de közel sem olyan konzervatív,mint az Árpád és ezzel egyetemben jobban ki is bontakozhat az odajáró egyed.Viszont ha azt választod,készülj fel rá,hogy találkozni fogsz pár igen érdekes figurával.Szóval,mint már leírtam,az Árpád sokkal,de sokkal Nekedvalóbb,ha nem vagy egy "partyőrült,halálmenő páwaarc" beállítottságú kis Lakatos Ájronmenhárom.

;)

2015. jan. 3. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

En 5vosos vagyok.

Iszonyu jo. Eros az oktatas, a tanarokra mindenben szamithatsz, a közösség is sokkal jobb mint az Arkadban.

Rengeteg jo szakkor es program van, cserediaknak is lehet mebnni tobb orszagba illetve utazgatni is siman megeri.

A legjobb hely ha normalis egyeremre akarsz menni. Egyedul itt van a megyeben Arany Janos program, emellett van matek, human, tesi, altalanos, tt, kettannyelvu angol es nemet tagozat is.

Ennyi a hivatalos resze.

Diakszemmel: mindenki tok laza, nincs az h nem beszelnek veled ez vagy az miatt, akar ismertek addig, akar nem. Tenyleg imadom. Meg azert a epulet is szinte egy kastely, raadasul a toparton. Nem egy szutykos, budos helyen van.

2015. ápr. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Amugy kozlom, hogy az 5vosbe nem jarnak pawak.

Azt a reszet viszont megerosithetem, hogy mindenki kibontakozhat, es nagyon nagy a kovetelmeny, de koztudott, hogy az 5vososok intelligensek, es imadnak szorakozni. Es erre van szamtalan lehetoseg.:)

2015. ápr. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Árpád, még mindig. Egyébként mivel az emberek elég hasonlóak, az Árpádba ugyanolyan diákok járnak (picit okosabbak, de a központit mindenképpen jobban írták meg), mint az 5vösbe. Itt is szeretnek szórakozni, stb stb... Követelmény is, stb. :DD :'D . A "negatívum" talán az épület lehet, ami elég erősen emlékeztet 21. századi történelmünkre. Egyébként én leszarom, nem zavar. xd
2015. ápr. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
5vös:D belefaradtam a magyarazkodasba, aki odajar, tapasztalja. Aki nem... Az kimarad. C'est la vie.:)
2015. ápr. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
De komolyan nem értem, hogy hogy tudsz bármi téren is előtérbe helyezni valami ellen, amit nem tapasztaltál? Az oké, hogy a saját iskoládat tolod, de alaptalanul. Ezt az tudná megmondani, aki ugyanannyi időt töltött el mindkét iskolában. Ennyi. A felvételi előtt állók pedig nézzék a statisztikát, ami bőven odaver az Eötvösnek. Most mondhatnám, hogy az Árpád 5 percre van az állomástól, míg az Eötvös picit messzebb.. De mindegy. xdddd
2015. ápr. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
valamit valami ellen*
2015. ápr. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Értem én, de az Eötvös átlagát az Arany János program viszi lejjebb. Arra a tagozatra azok a diákok járnak, akiknek támogatásra van szükségük, mert nem tudják fedezni tanulmányaikat. Így ők ingyen laknak koleszban, esznek, kapnak könyvet etc. De sajnos nem mindig van idejük tanulni pl. A családi körülményeik miatt. Emellett próbálnak mindent megtenni, nagy terveik vannak csak nehezebben tudják megvalósítani.

Az a kis séta a szép környezetben kifejezetten jot tesz.:) Felfrissit es at lehet gondolni a napot.:)

2015. ápr. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!