Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Keresett diploma amihez nem...

Keresett diploma amihez nem kell matek? Tudnátok ilyeneket írni?

Figyelt kérdés
Keresett diploma amihez nem kell matek? Tudnátok ilyeneket írni?

2014. szept. 15. 10:29
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
en nem.
2014. szept. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%

Sajnos csak a matekos diplomák keresettek. Nekem 2-es lett az érettségim, és így vágtam neki egy gazdasági szaknak. Most kezdtem a 3. szemesztert és csak egy tárggyal csúsztam (első félévben nem sikerült az analízis).

Meg lehet tanulni a matekot, ha nagyon akarod.

2014. szept. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A jó fizetés is mérvadó, mert, ha igen akkor nincs olyan. Amúgy például az ápoló keresett és ott erős matek tudás, de a fizetés... vagy bizonyos tanárok (pl. nyelvtanár), de a fizetés a tanároknak is rossz.


Azokhoz amelyekkel jól lehet keresni mindhez kell matek. IT, mérnök, gazdasági szakok (ezeken belül nem mindegyikkel) és nagyjából ennyi amivel Magyarországon eltudsz helyezkedni és jó fizetést is dukál mellé.


Én például jövőre pénzügy számvitelre megyek, matekból rossz voltam középiskolában, de most tanulom és, ha kell napi 4-5 órát fogok tanulni. Inkább ez mint a közmunka vagy a gyári robotmunka.

2014. szept. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
27%
*és ott nem kell
2014. szept. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!