Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szeretnék egy tanfolyamot...

Szeretnék egy tanfolyamot elvégezni de nem tudom melyik legyen?!

Figyelt kérdés
3 hónapon belül betöltöm a 18. életévemet, tehát még gimibe járok. Szeretnék a gimi mellett elvégezni egy tanfolyamot, hogy nyáron esetleg suli mellett vagy egyetem alatt tudjak egy kis pénzt keresni. A weblapszerkesztésre gondoltam, mert abból már van egy kis alap tudásom de másra is nyitott vagyok. A legjobb az lenne ha olyan munkát tudnék utána vállalni amit itthonról is eltudok végezni. Fontos, hogy nem olyan keresek amiből megtudok élni csak egy kis kiegészítésképpen szeretnék elvégezni valamit! Van valami ötletetek?

2013. ápr. 3. 13:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem weblap szerkesztéshez nem biztos hogy van jó tanfolyam, az OKJ az két év de az nem sokat, ér egy csomó baromságot tanítanak meg. A legjobb ha autodidakta módon tanulsz (könyvek, dokumentációk olvasásával persze hasznos az angol nyelvtudás hozzá) és csinálsz weblapokat, ha meg melót keresel, akkor bemutatod ezeket a weblapokat referenciának.
2013. ápr. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez a weblapkészítés ma már annyira telített hogy csak na. Nézd meg a vaterán mennyiért adnak weblapokat. Alap wp motor meg egy ingyen theme-ért elkér 15-20e-eket (kérdés hogy akad e hülye ki ezt megveszi ennyiért?


Weblapkészítésben szerintem csak úgy van üzlet, ha felhúzod, és reklámokból hoz pénzt, illetve ha van egy havi 10-20e-es látogatottsága akkor még el is tudod adni.

2013. ápr. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!