Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Semmelweis Fogorvostudományi...

Semmelweis Fogorvostudományi karára járó hallgatók! SE-FOK, hol vannak a tanítások? Melyik épületekben?

Figyelt kérdés

Jövőre szeretnék felvételizni oda, és szeretnék a barátnőmmel Pestre költözni!

Az lenne a legjobb, ha gyalog 5-10 percre lenne a suli :)

Ezért szeretnék érdeklődni, hogy hol zajlanak a tanítások?

Csak egy épületben, vagy többen is?

Melyik félévben lesz helyszínváltozás és miért?


Köszönöm szépen!


2014. szept. 15. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:
szinte mindenhol. az egész városban. Az elején az alapozó tárgyak a Tűzoltó utcában (EOK, Anatómai intézet), plusz van néhány óra a Nagyvárad téren is. A latin a Ferenc téren, a tesi kint van a világ végén a Pöttyös utcai metrómegálló környékén. Harmadévtől főleg a Szentkirályi utca és környéke, plusz nekünk a belgyógyászatra Budára a Kútvölgyi klinikára, valamint a MÁV kórházba kellett kibuszozni.
2014. szept. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Uram isten, ezt nem gondoltam volna...

Akkor inkabb ugy kerdezem, ha tehetned, hova kolteznel, ahonnan mindenhova egyszeru eljutni?

Melyik lenne a legalkalmasabb resz?

2014. szept. 16. 14:05
 3/6 A kérdező kommentje:

Mondjuk, most nezem, hogy ezek nincsenek is egymastol messze..

Az elso 3 cim, amit irtal, gyalog egymastol 5 es 12 perc.

Tudod esetleg, hogy a kornyeken, a Petofi hid pesti oldalan mennyibe kerulhet egy 50nm koruli alberlet?

Vagy koliba van eselyem bejutni, ha Erden lakok?


Koszonom!

2014. szept. 16. 14:11
 4/6 anonim ***** válasza:
a kolit sajnos nem tudom, én sosem voltam kolis :s De szerintem a legtöbb embert felveszik. Igen, a legtöbb helyszín egymához viszonylag közel van gyalog is. Ha közel akarsz lakni, akkor a 9. kerületben nézz valami lakást. Az árakat sajnos nem tudom.
2014. szept. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem lenne jobb a 8. Keruletben?

Csak a tesi van egyedul tavolabb nem?


Miert van egyaltalan tesi oratok?


Es meg valami! Szerinted melyik a legnehezebb tantargy, amire a legtobb idot kell szanni?!

Es vegeztel mar vagy hamarosan fogsz?


Koszi mindent! Megy a zold!

2014. szept. 16. 20:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én ÁOKos vagyok nem FOKos de tanúsítom, hogy NINCSenek messze egymástól az egyetem épületei. Az első két évben még amúgy se kell klinikákra mászkálni, akkor még elméleti alapozó tárgyak vannak. A legjobb ott a környéken (Nagyvárad tér, Tűzoltó utca, Klinikák metro megálló) keresni albérletet vagy legyél koleszos, a kolik is ott vannak a közelben. Én albérletben vagyok a 15. kerületben igy kb. háromnegyed óra mire oda beérek, míg a kolis ismerőseim sétával 5 perc alatt ott vannak...
2014. szept. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!