Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vélemények a győri Jedlik...

Vélemények a győri Jedlik Ányos szakközépiskoláról?

Figyelt kérdés
angol gépész szakra mennék oda. Hány ponttal lenne esélyem bekerülni 4-es átlaggal?Milyenek a tanárok,az órarend,nehéz,könnyű...?

2014. szept. 17. 14:46
 1/2 anonim válasza:
Én is a jedlikbe szeretnék menni viszont nekem 3-4 az átlagom,a lényeg nagyon azon van hogy a felvételit hogy irod meg,de persze a tanulmányok is számítanak,amugy sok vélemény olvastam az iskoláról,mindenkinek nagyon tetszik az iskola és nagyon jó ott tanulni,csak egy csomó ember repül mert olyan nehéz nem tudják teljesíteni.De gondolom neked van annyi eszed hogy csak olyanba jelentkezel amit tudsz is teljesíteni ellentétben egyesekkel,azért sok sikert:)
2014. okt. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszod!

te melyik szakra szeretnél menni?:D

2014. okt. 15. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!