Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lassan itt a továbtanulás és...

Lassan itt a továbtanulás és elkéne döntenem hogy melyik gimi/középsuliba megyek. Nincs ötletem tudnátok segiteni?

Figyelt kérdés

Jegyeim 7.-be


Angol:5

Nyelvtan:4

Irodalom:5*

Töri:4

Matek:3

Fizika:5

Kémia:4

Föci:5*

Informatika:5*

Biosz:5

Kör.védelem:5

Rajz/tesi/ének/technika:5


Ezeknél a jegyeknél szerintem már csak jobbak lesznek mert most nagyon összekapom magam . De szerintetek hova vesznek fel ??? Nagyon szeretek nyelvet tanulni . Es en a XIX. Kerületben lakom szóval budapesti sulikat mondjatok légyszives. A válaszokat elörre is köszönöm szépen!



2014. szept. 18. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:

mik érdekelnek?

pl a közgazdaság vagy stb?

2014. szept. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hat igazábol nincs nagyon elképzelésem .talán annyi hogy nyelvet szeretnék tanulni, Németet vagy Franciát ugy hogy azért elég jól megtanuljam. De mellette angolt is
2014. szept. 18. 17:09
 3/4 anonim ***** válasza:
tudok néhány sulit ami neked az átlagodhoz képest jó. írok privit (első voltam)
2014. szept. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na hova vettek fel?
2016. ápr. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!