Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek középsuliba nem...

Szerintetek középsuliba nem lenne jó ötlet ilyen gatyát felvenni?

Figyelt kérdés
Szinte csak olyam farmerjaim vannak, amik szaggatottak, lyukasak (persze gyárilag). Imádom ezeket a nadrágokat, amikorv nagy ritkán elmegyek vásárolni akkor elhatározom hogy na most normális farmert veszek, de nem sikerül, egyszerűen nem érzem magam jól bennük.. Most kezdtem a középsulit, mindenki azt tanácsolja, hogy normális farmert hordjak, mert a tanárok rámszállhatnak a lyukas nadrágok miatt. Viszont tényleg nem érzem magam jól a sima farmerban, és már 1 hete abban járok.:( Szerintetek tényleg rámszállnának a tanárok emiatt?:/ 15/L
2014. szept. 9. 17:03
 1/8 anonim ***** válasza:
nálunk nem szólnak az ilyenért, persze ez attól is függ, hogy milyen suliba jársz. ha ilyen vallásosba, akkor semmiképpen ne vegyél fel szaggatottat, de ha nem akkor szerintem nyugodtan felveheted :) ja, és szerintem ne mindennap hanem max hetente 2-3szor :)
2014. szept. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem fogják jó szemmel nézni. Bár attól függ, mennyire lyukas, nem tudom. Sajnos előbb utóbb meg kell majd szeretned a "normális" nadrágokat is, mert később sem lehetsz majd mindig ilyen farmerban. :/ Főleg nem, ha dolgozni fogsz. :S
2014. szept. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is most kezdtem a középsulit! 15/F

Nálunk is vannak ilyen lányok akik ilyen nadrágokat hordanak!

Sztem hordhatod! De ez nem tőlem függ!

2014. szept. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én az egész 9.et lyukas nadrágokban jártam végig.Egyik se szólt be,nem szálltak rám.Ez tanár és iskola függő is.Valahol csak annyi érdekli őket,hogy tudjad az anyagot,és más nem.
2014. szept. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a tanárokat nem fogja zavarni viszont jön a tél!
2014. szept. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nálunk 1 tanár van, aki ilyenért beszól, hogy nem telik nadrágra és lyukas van meg hogy az Ő órájára ne menjen úgy be.. Persze magyarázáson kívül nem tesz semmit.

A többi tanárt nem érdekli...

Szerintem hordhatod nyugodtan.

2014. szept. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fognak szólni érte, hordd ha neked tetszik. :)
2014. szept. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nem vallásos az iskolád és nincs dresscode akkor magasról tesznek rá. Nálunk sem szólnak érte, csak akkor szoktak szólni az öltözködés miatt, hogyha fél p*csád kint van a nadrágból, meg ha teljesen csipkés átlátszó felső van rajtad
2014. szept. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!