Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Csak én nem találkoztam még...

Csak én nem találkoztam még normális tesitanárral?

Figyelt kérdés

Miért esik jól a tesitanáromnak minden órán megjegyzéseket tennie rám, illetve úgy beszélnie velem mint aki hülye? Valóban nem vagyok jó tesiből, de én azt hittem hogy ez az óra arra van, hogy kicsit tanórák között átmozgassa a diákokat. Nem mindenki sportolónak készül.

Nektek is vannak ilyen rossz élményeitek? Ha igen, ti hogy kezeltétek ezeket a helyzeteket?


2014. szept. 18. 19:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én a hatvanas évekbe jártam iskolába, és má akkó is ilyenek vótak!
2014. szept. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A miénk jófej, mindig viccelődik, elfogadja azt is, ha valaki valamit nem tud megcsinálni. meg nem is keménykedik velünk
2014. szept. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Vannak normálisak, bár ritkák.
2014. szept. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Eddig csak normális (3db) tesitanárom volt, igen tudom mázlista vagyok :)
2014. szept. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Vannak hát normálisak. Az egy dolog, hogy nem mindenki sportolónak készül, de azért egy kis erőnlét nem árt.

Ezért ilyen a tanárok egy része, mert rettentően frusztrálja őket a diákok semmi erőnléte, nem tudnak 2000 métert normális szintidő alatt lefutni.

Van, aki csak szimplán hülye, az megint egy másik kategória.

2014. szept. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

nagyon jó, hogy sokakra tesznek megjegyzéseket, mert ezzel őket akarják motiválni


kár hogy elméleti alap már nem jár hozzá a kövér csajszi meg csak 1 cs€szegető tényezőnek fogja fel, a genetika a hibás

2014. szept. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
Nekem általános iskolától egyetemig csak normális testnevelő tanáraim voltak. Talán azért, mert az én hozzáállásom is olyan volt a sporthoz, mint amilyennek lennie kell.
2014. szept. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%
Eggyel találkoztam, persze, hogy az én osztályomat sosem tanította. Nagyon úgy tűnik, hogy nincs pszichológiai szűrő a tanári pályán, a testnevelők között elképesztően magas az idegbetegek aránya. Igen, rosszul tud esni a beszólogatásuk, de egy dolgot tudsz tenni: tegyél rájuk magasról. Kompenzálnak, azt hiszik, hogy az ő tantárgyuk (eleve hogyan lehet TANtárgy a mozgás?!) a legfontosabb, a gyengébb gyerekeken vezetik le a feszültségüket. Egyedül az fontos, hogy ne hagyd, hogy megutáltassák veled a mozgást.
2014. szept. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nálunk egy elvált, "valaha volt sportember" de már sánta, ellenszenves némber volt, ült a székén azt óbégatott. Nem lehetett kirúgni valamiért, de kvára utálta mindenki.. Budakeszi, Nagy Sándor József Gimnázium <3 :)
2014. szept. 19. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én 3 fajtával találkoztam:emberileg k*cs*g,szadista.2.:emberileg k*cs*g,de nem szadista.3.:emberileg normális,de szadista.Egyik sem volt jó,olyan tesitanárral meg aki mindkét szempontból rendben volt,nem találkoztam.
2014. szept. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!