Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Rettentően béna vagyok matekbó...

Rettentően béna vagyok matekból, és attól félek, hogy a későbiekben meg fogok bukni. Szerintetek nekem lesz normális életem, ha továbbra is ilyen buta leszek?

Figyelt kérdés

2014. aug. 17. 00:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Persze simán, hidd el soha nem fogod használni az ott tanultak jó részét, igazából a gondolkodást kéne elsajátítani ami a dolgok mögött áll, hogy azért ne legyél teljesen analfabéta az ilyesmihez. Fiú vagy lány vagy?
2014. aug. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
36%
Attól még nem vagy buta, hogy nem értesz a matekhoz. Nem mindenki születik matekzseninek. :)
2014. aug. 17. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
52%
Nézz körül a parlamentben...mindegyiknek van pénze.
2014. aug. 17. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%

"Mármint mielőtt eltöröd a lábadat??? :) "


Nem matekzseni az, aki az alapvető logika egy részét legalább megérti. Mivel a matek javarészt a logikus gondolkodásra épít és az élet minden területén ott van a matek. A zenétől a sportig. Szóval a saját érdekedben jó lenne, ha legalább egy minimális tudást el sajátítanál belőle.

2014. aug. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Tom Benko ***** válasza:
9%
Ha félsz tőle, az jó hajtóerő. De tenni is kell - gyakorolni sokat.
2014. aug. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

9:42 vagyok.


Elnézést előző válaszomban rossz kommentet idéztem.


"Mármint mielőtt eltöröd a lábadat??? :) "

-->

"Attól még nem vagy buta, hogy nem értesz a matekhoz. Nem mindenki születik matekzseninek. :)"

2014. aug. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
33%

azért arra vigyázz, hogy nehogy megbukj

egy erős kettes szintet simán el lehet sajátítani gyakorlással akkor is, ha amúgy semmi érzéked hozzá

ha egyedül nem megy, lehet kérni segítséget

2014. aug. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Gyémántlány ***** válasza:
48%

Persze! Én is sík hülye vagyok matekból, de nem félek. Valahogy át kell menni, ennyi az egész.

Nem vagy buta. Ezt jegyezd meg. A matek nem minden. Lehet, hogy nem vagy jó benne, de ezer másféle lehetőséged van.

Nem mellesleg az a matek, amit a suliban tanulsz, kb. 1%-ban használható a való életben. Ez pedig az összeadás, és a kivonás. Na meg a szorzás, osztás néha. úgyhogy azt tanuld, a többit meg próbáld túlélni.

Normális életed lesz :) Csak találd meg, amit szeretsz, és amiben jó vagy!

2014. aug. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
1/8 Fiu vagyok
2014. aug. 17. 12:36
 10/13 anonim ***** válasza:

"1/8 Fiu vagyok"


Ha már mateknál tartunk... A másik 7/8 részben mi vagy? :-)

2014. aug. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!