Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Állattenyésztő mérnökként...

Állattenyésztő mérnökként elhelyezkedni manapság Magyarországon, a közeljövőben? Milyen esélyek lennének NŐKÉNT?

Figyelt kérdés
Most kezdtem el ezt a szakot, de kétségeim vannak, hogy megéri-e folytatni. Sajnos csak otthonról távol tudom tanulni, és diákhitelt kell hozzá felvennem. Megfordult a fejemben, hogy minél előbb kiszállnék, hogy mást tanulhassak, otthon, akkor nem kéne diákhitelt sem felvennem, meg sokan ültettek belém kételyeket, hogy nőként lehet érvényesülni ebben a szakmában. Vélemények, tapasztalatok? Segítsetek, nagyon fontos lenne!!

2014. szept. 19. 13:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy csókos valahol akkor esélytelen elhelyezkedned jó fizetésért. Van ismerősöm aki ilyen diplomával gyári szalagmelós, pedig nagyon jó eredménnyel végzett. De nincs munka csak a komáknak sógoroknak kihalásos alapon... Közgazdaság ,informatika ,mérnök ami menő ,a többi sajnos csak időpazarlás. Vagy menekülj külföldre.
2014. szept. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én úgy kaptam állásajánlatot,h még be se fejeztem a sulit.Akinek a helyére felvettek is nö volt,csak ö meg kapott még jobb ajánlatot és továbbment.

Én jókor voltam jó helyen,és szerencsém volt.

Nem lehetetlen,de nem is egyszerü,ahogy ez a fajta munka se az.

2014. szept. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!