Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az Eötvös József, Veres...

Az Eötvös József, Veres Pálné, Madách Imre, Leövey Klára, és József Attiláról mi a véleményetek? (Bp)

Figyelt kérdés

szerintetek milyen sorrenden írjam be ezeket?milyen előnyei és hátrányai vannak?főleg olyanok írjanak véleményt akik oda járnak vagy jártak(persze mások véleménye is érdekel!)

Általában 4.5-ös az átlagom,szerintetek milyenek az esélyeim?

(NYEK-es osztályba vagy reálba szeretnék menni szóval nem hátrány ha erős angol és matek van)



2014. szept. 22. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Evvel az átlaggal a Leövey-t ajánlanám -
2014. szept. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A többibe nem tudom, elég lenne-e ez az átlag

(igaz még majd számít a központi írásbeli is)

2014. szept. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Igazából a központi után tudnék pontos választ adni, de addig is leírom a tapasztalataimat. A Madáchba jár a bátyám és nagyon szereti, de rengeteget tanul és általánosba kitűnő volt szóval csak úgy lehet tartani a jó szintet ha minden nap mindent bele fektetsz. Ráadásul a tanulás mellett nincs ideje rendszeres sportra és külön dolgokra szóval azt jól gondold meg de maga a suli nagyon szuper szóval neki megérte:) A József Attilába ment az unoka nővérem aki szintén 4.8 és 4.5 alatt sose volt és imádta de ott is lehet szenvedni a tanulással de talán kevesebbet mint a Madáchba. Én a Leöveybe járok és általánosba maximum 4.5 alatt sose voltam, de a központimat elrontottam bár feltudtam hozni a szóbelivel, szóval ide is nehéz bejutni (főleg a túl jelentkezés miatt) de azért nem vészes ;) Az Eötvös és a Veres Pálnébe még a kitűnő bátyám se akart menni, de ha van kedved sokat tanulni (ami persze jó) akkor hajrá! :))
2014. szept. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Veres Pálnéba és az Eötvösbe nem igazán van esélyed... Én a vpg-be járok és nem olyan kemény, mint az előttem szóló írta. Az Eötvös, az kemény.
2014. szept. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én a Madáchba járok francia nyekre és nagyon imádom!!! A tanárok kiemelkedően tanítanak, rengeteg program és szakkör van és szerintem nem kell halálra tanulnod magad... :)
2014. szept. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
a Madách az nem nagyon humán beállítottságú?
2014. szept. 27. 16:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Figyelj, azt írd be előre amibe a leginkább akarsz menni, ne azt amibe a legtöbb esélyed van. Az Eötvös tényleg erős de nem a hozott jegyek számítanak annyira. és fizikából és angolból felvételiztem (nyelvi tagozatra járok, angol felvételi azért van mert ott már nincs szintfelmérő) itt emelt a kémia fizika és matek is, csak ajánlani tudom, gyere el nyílt napra és nézd meg és írj privátban ha szeretnél többet tudni
2014. okt. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!