Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek az Eötvös Józsefbe...

Szerintetek az Eötvös Józsefbe vagy a Veres Pálnéba menjek? És a József Attila milyen?

Figyelt kérdés
Mi a véleménytek ezekről a sulikról?Milyen nehéz bejutni oda?mik a tapasztalaitotok?főleg azok írjanak akik oda járnak/jártak

2014. szept. 17. 17:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én személy szerint ezek közül az Eötvösre és a Veres Pálnéra szűkíteném le a halmazt. Volt VPG-sként én nyilván az utóbbit javaslom (tavaly végeztem, ha van valami kérdésed valamiről bővebben, szívesen válaszolok), ha viszont a rangsor számít, akkor az Eötvös a befutó.
2014. szept. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hello, az Eötvöst mindenképpen ajánlani tudom, ha megírod hogy milyen szakon tudod magad elképzelni vagy mi fontos számodra egy iskolában akkor többet is tudok mondani
2014. szept. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
második vagyok újra, majd nézegesd a honlapot október közepétől mert akkor lesz kiírva a nyílt napok ideje és a jelentkezési lehetőség rájuk.
2014. szept. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

hát én vagy NYEK-es osztályba mennék vagy reálosba,csak az Eötvössel az a baj hogy lekéstem az előkészítőt (mert azt mondjék hogy az is számít hogy melyik előkészítőre mész) szóval a VPG-be fogok előkészítőre járni.

És nektek mennyi volt a hozott pontotok meg az írásbeli,szóbeli?nagyon nehéz bejutni?

2014. szept. 19. 16:09
 5/14 anonim ***** válasza:
Megint második vagyok én is úgy voltam, hogy nem jártam előkészítőre és nyelvi és reál volt az amire akartam esetleg és a fazekasba apáczaiba berzsenyibe is felvettek de egyáltalán nem bántam meg hogy ide jöttem, egyébként a honlapon fentvan mindig példaszóbeli feladatsor felvételizőknek, úgyhogy nem hiszem hogy az előkészítőn múlva, a pontok évenete nagyon változhatnak, arról nem is beszélve hogy senki nem szokott emlékezni rájuk
2014. szept. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%
De a JAG is jó
2014. szept. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én az E5vösben most vagyok 9.-es humán tagozatra járok nagyon tetszik! :) Csak ajánlani tudom ezt a sulit,bár szerintem a reál tagozat a legjobb,mármint aki azokból jó könnyebben megél mint aki a humán tárgyakból.

Ha bármi kérdésed van az E5vössel kapcsolatban,nyugodtan kérdezz privátban! :)

1,2,3,4 E5vös E5vös E5vös E5vös E5vös! :D

2014. szept. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én az Eötvöst ajánlom, a VPG nem ugyanaz a szint. A József Attila inkább közelíti, de az is más kategória. Persze attól is függ, neked mi a fontos. Eötvösben nagyon jó a közösség és a színvonal, de tanulni is kell, bejutni se olyan könnyű. Nem írtad, milyen átlagod van, oda sok kitűnő jelentkezik, nagyon jól kell megírnod a központit is.
2014. okt. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem igazán számít, hová jársz előkészítőre. Az én gyerekem be se tenne a lábát oda februárig, senkit sem ismertünk. Igaz kitűnő volt, tehát max. hozott pont, 82 pontos központi és max. szóbelivel jutott be. És így sem utolsó helyen, bőven a listán.
2014. okt. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is Eötvös. Ide a legnehezebb bekerülni, de mégis ez a legjobb, legszínvonalasabb, legjobb közösségű iskola. Utána a Veres Pálné, csak könnyebb bekerülni. Az elsőnek igaza van, a József Attila tényleg nem összehasonlítható velük :(
2014. nov. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!