Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen egyetemi szakot tudtok...

Milyen egyetemi szakot tudtok ajánlani, ha a közgáz és az emberekkel való kapcsolat érdekel?

Figyelt kérdés
Látelemem az emberekkel való foglalkozás, emelett a közgáz is éredekel, mivel ezt tanultam szakközépben. Szóval tudom, hogy mit takar :) Van olyan szak ami ezt a kettőt tartalmazza, hogy a későbbiekben emberekkel foglalkozzak közgát szempontból. Fontos a személyes kapcsolat

2014. szept. 28. 11:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Van több egyetemen (Corvinus) ilyen szak, h. Emberi erőforrások. Aki itt végez lehet HR-es egy cégnél. A HR-es foglalkozik az új emberek felvételével a céghez, ő interjúztat, válogat a jelöltek között stb. De még sok minden más is a dolga. Nézz utána, ha érdekel.

2014. szept. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm már hallotam a HR-rôl és érdekesnek gondolom. Melyik egyetem érdemes ezt tanulni? BGF vagy Corvinus
2014. szept. 28. 14:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem mindkettőnek megvannak az előnyei és hátrányai. Talán a Corvinus nemzetközileg is jobban elismert.

Viszont nagyon jónak kell lenni, hogy bekerülj erre a szakra. Szerintem magas szokott lenni ide a felvételi ponthatár.

2014. okt. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Emberi erőforrás menedzsment. Corvinus vagy BGF. Ha bekerülsz Corvinusra, akkor ott, de ha a BGF-re kerülsz "csak" be az is nagyon jó.
2014. okt. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!