Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Iskolapszichológusi vizsgálat,...

Iskolapszichológusi vizsgálat, ő fogja megmondani lehetek-e magántanuló?

Figyelt kérdés
Át akarok iratkozni egyik szakközépből a másikba magántanulónak, de az ottani igazgatónő azt mondta, hogy csak súlyos betegséggel vagy pszichés gondokkal lehet magántanuló valaki. Úgy beszéltük meg vele, hogy holnap reggel keressem meg a suli pszichológusát, mert "ő meg tudja állapítani hogy mi a helyzet". De nem tudtam megkérdezni tőle, hogy mire érti, mert elsietett. Szóval ez azt jelenti, hogy a holnap reggeli pszichológusi vizsgálat dönti el, hogy lehetek-e magántanuló? Már nem vagyok tanköteles.

2014. szept. 29. 13:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Milyen volt a vizsgálat?
2014. szept. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Kicsit cink volt mert elsírtam magam, amikor a "lelki-állapotomról" kérdezett..:(

De amúgy rendes volt, mert azt mondta elintézi hogy átvegyenek, de így, ezek után, nem hiszem hogy tényleg ebbe az iskolába akarok járni.

2014. szept. 30. 19:32
 13/13 A kérdező kommentje:
Annak a lehetőségét, hogy magántanuló lehessek, élből elvetették.
2014. szept. 30. 19:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!