Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Igazolatlan órát lehet erre...

Igazolatlan órát lehet erre kapni?

Figyelt kérdés
Szóval az iskola úgy oldotta meg azt hogy angolt tanuljunk,hogy fakt helyett szakkör lett, mert túl sok volt az óránk és ugye arra se jegyet semmit nemkapunk szóval tegnap nem mentem be és ofő ma azzal várt hogy kaptam egy igazolatlan órát. Ezzel kihez forduljak? Igazgató vagy vmi?, a szüleimnek nem akarok mert azzal csak az lesz,hogy az ofő elmagyarázza hogy miért kaptam aztán ennyibe marad...

2014. szept. 30. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem hadjad,oktatási rendszer egy nagy fos itt M.O-n,már eleve azt nem értem hogy mi a ráknak nekem minden nap 8 óra?! Pedig csak szakmunkás iskola könyörgöm.Sőt már azért sem tudsz tenni ha köcsög a tanár,szóval ezért sem,hidd el egy iskola úgy működik ahogy neki tetszik,diákoknak joga meg nincs,csak eljátszák mint ha lenne.

Tavaly pl baja volt az egyik osztálytársamnak egy német tanárral,jogos volt szerintem,a lényeg hogy oda jutott az ügy hogy már volt neki csomó megbeszélése ahol sok tanár volt(már eleve bevédik egymást)és ott el kellet mindig pofáznia,az ügyből semmi sem lett...Már komolyan fontolgatom hogy beadom a kiiratkozási papírt mert elegem van,ember késik egy órát már írnak az ellenőrzőbe,20-tól meg már repülsz,mi ez már? Megértem hogy nem kell lógni de néha van egy diáknak is dolga,és nem szeretné valaki mondjuk 3 órára elbaszni egy egész napra szoló szülői igazolást.

2014. szept. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát most már tényleg basszák meg... amúgy tényleg azt csinálnak velünk amit akarnak multkor pl este 7 ig kellett bent maradnom házit írni vagyis tavaly :D nem tudom az igazgató felett áll valaki? akit ezzel meglehet keresni, ha ő is elküld a p*csába?
2014. szept. 30. 15:48
 3/6 anonim ***** válasza:

Inkább örülnél, hogy megtanítanak angolul te kis szaros...

Az, hogy tudj beszélni egy-két idegen nyelven az sokkal fontosabb mint mondjuk valami más :D. Majd később rájössz, csak akkor már nehogy késő legyen.

2014. szept. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
8. órában úgy hogy holnap 2 felelés kösz, de nem nem megyek be:D
2014. szept. 30. 16:02
 5/6 anonim ***** válasza:
hát mindketten sötétek vagytok :D adjatok pacsit egymásnak,valóban katasztrófa az oktatási rendszer de nem ezen szabályok miatt, kötelesség a munkahelyedről is ellógsz viccből vagy mi a rák?
2014. szept. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szakkörre nem kötelező jelentkezni, se bejárni mindig...
2014. szept. 30. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!