Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek az ELTE...

Mi a véleményetek az ELTE informatika karáról?

Figyelt kérdés

Mennyire nehéz elvégezni?

Középiskolában eddig egyszer nem tanultam matekot, mégis minden évben dicséretes vagyok. Persze el kell majd kezdenem minden nap azzal foglalkozni, hogy emelt szinten is menjenek a dolgok.


Ezek mellett nem tudom, mennyire érné meg az eltét választani, mert azt mondják szinte elvégezhetetlenül nehéz. Tudtok esetleg másik jó infós egyetemet itt Pesten?



2014. szept. 30. 21:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Mindent el lehet végezni, azt is.

(Nekem sikerült az 5 évet 5 év alatt, pedig nem vagyok valami szupergéniusz.)


A matek csak egy része a dolognak. Persze nehéz, de tanulható.

Sok más tárgy is van és nem árt ha tudsz legalább kicsit programozni már, mire odamész.

2014. szept. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Most teszek emeltet infóból, már elprogramozgatok kiválóan, persze még a füzet segítségével, lehet több gondom lesz a office-os részekkel.

Akkor nem reménytelen, mert csak olyan kommenteket olvastam eddig.

2014. okt. 1. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!