Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kevesebben fognak jelentkezni...

Kevesebben fognak jelentkezni az ELTE-re a golyatabori incidensek miatt?

Figyelt kérdés
2014. okt. 8. 13:30
 1/3 anonim ***** válasza:
A gólyatáborban történteknek nincs semmilyen kihatása az egyetem tudományos életére és a tanítás színvonalára. Aki meg nem akar úgy járni, az nem megy el a gólyatáborba (én voltam ott, és jobban jártam volna, ha nem megyek el...)
2014. okt. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nem hiszem, max jövőre kevesebben mennek gólyatáborba

a kettőnek tulajdonképpen semmi köze nincs egymáshoz, nem maga az iskola tehet róla

2014. okt. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
66%

Nyugodtan lepontozhat mindenki, de sztm egy igényes, valamit is magára adó hallgató nem megy gólyatáborba vagy után azt mondja, hogy na ne, ez nem az én színvonalam és jobb lett volna kihagyni.

Az nem igaz, hogy hátrány a beilleszkedésnél, ha nem mész gólyatáborba. Ugyanolyan közösségi életet tudsz élni az egyetemen/főiskolán enélkül is. Nem hinném, hogy ez sokakat eltántorít.

2014. okt. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!