Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nem járok be előadásokra,...

Nem járok be előadásokra, csak gyakorlatokra, ebből lehet baj? (SOTE, SE ÁOK)

Figyelt kérdés
Elsőéves vagyok és az elsősegély előadás kivételével nem járok be előadásokra, mert nincsen katalógus. Ebből mégis lehet baj a félévi aláírással kapcsolatban? Mondjuk anatómiából azt írták a tájékoztatóban, hogy az előadások és a gyakorlatok 25%-áról lehet csk hiányozni, de anat előadáson se volt katalógus az első 2 hétben, amíg bejártam...

2014. okt. 8. 16:49
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Ha nincs katalógus, nem lehet gond. Ha van, akkor érdemesebb bejárni.
2014. okt. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
De azért vizsgára be fogsz menni?
2014. okt. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon profi gyerek lehetsz , ha nincs szükséged az előadásokra. Biztosan egy remek , lelkiismeretes orvos lesz belőled.
2014. okt. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%

Én sem jártam előadásokra első évben, és 4,8-es átlagot produkáltam, szóval... :D

Másodévben már élettanra jártam rendszeresen, mivel ott rengeteg olyan információ hangzik el, amit máshol nem találsz meg, illetve kell az anyag megértéséhez.

Anatra másodévben sem, bikémre is csak akkor, ha olyan volt az előadás témája, ami könyvben nem volt benne (az OVI-nál eléggé különbözik az anyag az Ádám féle Bikém tankönyvtől, és még nem adták ki az újat...)

Ééés 4,9 lett az átlagom ( az összes szigorlatom 5-ös lett).

Konklúzió: nem, semmi hátrányod nem származik abból, ha kihagyod első évben az előadásokat. Bár ez talán attól is függ, hogy melyik évfolyamfélre jársz (én az elsőbe).

2014. okt. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%
Ja, és ne beszéljünk hülyeségeket, k*rvára nem ezen fog múlni, hogy ki milyen orvos lesz.
2014. okt. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hú köszi szépen a részletes választ utolsó, sokat segítettél. :D
2014. okt. 9. 20:22
 7/7 anonim ***** válasza:
nincs mit :)
2014. okt. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!