Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy megy a kiiratkozás az...

Hogy megy a kiiratkozás az egyetemről?

Figyelt kérdés
Első féléves vagyok, önköltsége egyetemre járok, de nagyon nem érzem, hogy ez nekem menne, vagy hogy ezt szeretném tanulni. Hogy tudok kiiratkozni? Sok időbe telik? És kell valami díjat fizetnem?
2014. okt. 8. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ezt hamar fel akarod adni. Szerintem ez úgy működik, hogy nem mész be, nem jelentkezel vizsgákra és nem jelentkezel a következő szemeszterre. De csak tippeltem. Nem hinném, hogy pluszba kéne bármit fizetni, hiszen már befizetted az első félévet. Kár érte. Ennyire nem lehetett tudni, hogy mit kell majd ott tanulni?
2014. okt. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nagyon nem erre szamitottam, pedig olyan iranyba mentem, amit eddig is tanultam raadasul nemetul, most meg magyarul "tanulok", de meg az elmeleti tantargyakat sem ertem ....:(
2014. okt. 8. 22:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Értem, megkérdeztem biztos helyről, nem kell csinálni semmit, ha úgy döntesz nem jársz tovább, akkor nem mész be és kész.
2014. okt. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de atszeretnek iratkozni mashova, es meg bent vannak a papirjaim mint pl az erettsegi bizonyitvany meg minden...
2014. okt. 9. 07:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Hm, ez érdekes, azt nem szokták bent hagyni csak lefénymásolni. Akkor menj be érte és szólj, hogy befejezted. Gondolom két perc alatt meglesz, visszakapod a cuccokat és kész.
2014. okt. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért, én is ilyesmi helyzetben vagyok, csak én államilag támogatottan, újra felvételizek más suliba más szakra szintén államira. Nálam is meg lehet ezt csinálni,hogy csak úgy nem járok be és kész? Nem lesz következménye? Meg így ha felvesznek , a másik suliba be tudok iratkozni,attól még,hogy az előzőbe be vagyok?
2014. okt. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Itt írnak erről, kérni kell az átvételt:

[link]


Ha már ott vagytok, én bejárnék és még addig is megpróbálnék gyűjteni krediteket, mert lehet, hogy azt beszámítják a másik helyen. A másik iskola dönt arról, hogy hány átvesznek-e és hány kreditet számítanak be.

2014. okt. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!