Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvesznek így középiskolába?

Roland.csoki kérdése:

Felvesznek így középiskolába?

Figyelt kérdés

Most londonban élek, de szeretnék hazamenni érettségizni és kijárni a középiskolát.

Februárban leszek 18 és eddig 9.-et jártam ki csak.

Szegeden szeretnék beiratkozni valahogy

( ha lehetséges 11.be különbözetivel), es leérettségizni.

Vajon felvesznek valahova?



2014. okt. 9. 01:45
 1/4 anonim válasza:
szerintem fel. 21 éves koráig járhat az ember középsuliba.
2014. okt. 9. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem esti képzés lesz ahova felvesznek. Igen 21 éves korig járhat valaki nappalin középiskolába, de 18-19évesen nem fognak felvenni normál suliba 10. osztályba, különbözeti meg nem megoldás, ugyanis ha nem jártál másik középiskolába akkor nincs mihez képest különbözeti vizsgát tenni. Osztályozó vizsgát sem tudsz tenni, legalábbis egyből tuti nem, ahhoz is kellett volna a tanulói jogviszony.
2014. okt. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem tudom számít-e, de 1 évet halasztottam és maradtam az iskola tanuloja csak felvoltam mentve, a kötelezö bejárás alol.

Viszont ugy volt megfogalmazva a hatarozat,hogy ha visszamegyek 10.-et folytatom

De most szeptemberben kiiratkoztam.

2014. okt. 9. 08:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Szóval10-es leszel..bárhova iratkozol be..ez lényeg.
2014. okt. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!