Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nem lehet valahogyan tiltakozn...

Nem lehet valahogyan tiltakozni a rosszul sikerült matek felvételi ellen?

Figyelt kérdés

Úgy értem, pl. aláírásokat gyűjteni, hogy újra írhassuk, vagy valami...

Teljesen belebetegedtem ebbe az egészbe. :/


2010. jan. 23. 19:11
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Nem.
2010. jan. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

én is gondolkoztam ezen, de nemhiszem :S

de az nyugtasson meg, hogy mindenkinek rossz lett, igy a szinvonal is lentebb lesz

2010. jan. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Na, kár. Akkor szenvedek tovább, és megcsinálom max pontosra a szóbelim. Optimizmus,optimizmus,optimizmus...:O
2010. jan. 23. 19:17
 4/10 anonim ***** válasza:

Igen éljen az optimizmus!

Én abban bízok hogy bakiztak és a tehetséggondozóit iratták meg velünk :D Kicsi rá az esély, de ahogy mondtad fő az optimizmus!

(meghát mégis, ha ez ilyen nehéz volt, milyen lesz a tehetséggondozói?)

2010. jan. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Újraíratni nem fogják, de azért lehetne tiltakozni egyénileg is írásban, legalább a következő évfolyam kedvéért. Szervezetten pl magyar szülők egyesülete vagy matektanárok valamiféle szervezete, illetve a sajtót is rájuk lehet uszítani, legalább érezzék magukat kellemetlenül.
2010. jan. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
52%
Nyugi 500 000 gyerekből kb 200 csinálta meg jól!
2010. jan. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
ez engem nem tud megnyugtatni... van egy olyan érzésem, hogy abba a suliba, ahova én szeretnék menni, ez egyszerűen kevés lesz. :(
2010. jan. 23. 22:40
 8/10 anonim ***** válasza:
DEJOISLENNE! Én is félek, h nem vesznek nmajd fel oda, ahova szeretnék menni, de máshogy kell hozzáállni a dologhoz. Mindenkinek rossz lett, tehát, nyugi. reménykedjünk, hogy télnylega a tehetséggondozót tették az orrunk elé :D milyen poén lenne már :D
2010. jan. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
xD nem hiszem, am a tehetséggondozó sem sokkal nehezebb mint az alap, csak egy icipicit. Am nem íratnák újra, mert mindenki ugyanezt írta meg. Tehát nem csak neked sikerült rosszul, hanem majdnem mindenkinek, tök okosoknak is. Ezért szerintem ne félj hogy emiatt nem vesznek fel, mert a többieknek is rosszul sikerült.
2010. jan. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
[link] érdemes elolvasni a kommenteket...nagyon sok szülő és gyerek írt, egyetemista tesók, sőt, még pár tanár is...
2010. jan. 25. 07:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!