Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debreceni Tóth Árpád Gimnázium...

Debreceni Tóth Árpád Gimnázium történelem-matematika tagozatáról vélemény?

Figyelt kérdés
Történelem-matematika tagozatra szeretnék menni.Viszont nem túl jó dolgokat hallottam a suliról..Pl,hogy az egész iskola úgymond "drogtanya".ez igaz?Meg,hogy oda,úgymond csak a pénzes szülők gyermekei mennek?Nem egy gazdag családból származok,szóval ez probléma lenne?Nekünk nincs annyi pénzünk mint másoknak,nem tudnánk több száz ezres kirándulásokat fizetni.Meg magáról a suliról mi a véleményetek?

#Debrecen #tág #töri matek
2014. okt. 15. 16:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ebben az évben a 9.-es matek törisek a legprotekciósabbak..Tele van sznobbal.
2014. okt. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

De miért kivételeznének már velük?

Meg a TÁG tényleg ilyen elit iskola,gazdag szülők kényes gyerekeivel?Mert akkor meg se jelölöm..

2014. okt. 18. 16:50
 3/12 anonim ***** válasza:
Az összes suliban vannak elkényeztetett gazdag gyerekek,ez szinte elkerülhetetlen,bárhova mész.A tanítás színvonala nem rossz a TÁGban de szerintem sokkal több a sznob,mint a többi suliban Debrecenben.Én a Kossuthba járok,nem származom gazdag családból,sőt vidéki vagyok,de abszolút nem szenvedek semmiből sem hátrányt.De mint mondtam,bárhol összejöhet rossz,gazdag gyerekekből álló osztály,ahol igen nehéz helytállni,tehát tényleg attól is függ,abban az évben kik jelentkeznek az adott osztályba.Én nyugodt szívvel ajánlom neked a Kossuthot,de ha a TÁGba húz a szíved,akkor azt is jelöld be,mert oktatásilag semmi gond nincs a sulival...És ezzel nem akarom a Tóth Árpádot szapulni,de sajnos ez egy tény,hogy rengeteg protekciós van...Amiből akad a Kossuthban is,de valahogy mérsékeltebb létszámban.
2014. okt. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 9-es és matek-töris. Az első válaszolónak részben igaza van, mert tudok -nem is egy- protkós osztálytársamat. Nagyon szeretem, én csak ajánlani tudom, hogy válaszd ezt a sulit! Egyébként előtte senki nem fogja megnézni a bankszámlátokat, hogy mennyi pénz van rajta, nyugi! Ha van még kérdésed, akkor nyugodtan írj privátban!:)
2014. okt. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ui.: protkosok mindenutt vannak..... es en se protkos se sznob nem vagyok!:p
2014. okt. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,és írtam privátban:)

Esetleg a Csokonairól nem tudtok valamit,hogy mégis milyen iskola?:)

2014. okt. 19. 20:14
 7/12 anonim ***** válasza:
Allitolag az olasz a legjobb tagozata.
2014. okt. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Voltal a TAG-os nyilt napon?En voltam anyukamekkal es minket nagyon lenyugozott.:)
2014. nov. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 bszandika28 ***** válasza:
Nincs Debrecenben olyan iskola, ahol ne lennének protkósok, drogosok. A TÁG-ot nagyon jó giminek tartom Debrecenben.:) Én is voltam a nyílt napon. Szerintem fantasztikus volt.:))
2014. nov. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenhol vannak protekciósak, a sznob suliról meg az a véleményem, hogy most nem a TÁG a legfelkapottabb hanem a Kossuth és a Fazekas, a gazdag szülők meg mindig oda akarják bedugni a csemetéiket amelyik épp a "legmenőbb". Szerintem ha tetszik a suli nyugodtan jelöld be a kb 50% most is vidéki gyerekekből áll. és nem úgy látom hogy ahová kb 1100 gyermek jár, oda csak a gazdagokat vennék fel, a felvételin a teljesítmény számít nem a protekció......
2014. nov. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!