Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BMEről megéri így átmenni...

BMEről megéri így átmenni Kandóra?

Figyelt kérdés
Szóval ma megírtam életem első Zh-ját ami kb instant 0 pont, és ez eléggé elkeserít. Eddig elég jól vettem az akadályokat de nem tudom ,hogy az első csalódás után átmenjek e a Kandóra vagy esetleg még szenvedjek. Amúgy VIKes vagyok. Nagyon szeretek ide járni és nagyon tetszik minden bár tényleg nagyon nehéz (főleg az Sza). Eddig gimnáziumban az elsők között teljesítettem mindig. Esetleg felsőbb évesek tudnátok mondani bármilyen hasznos tanácsot a továbbiakra?
2014. okt. 16. 15:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne add fel, lesz még pár ilyen :)

Amúgy lesznek még húzósab tárgyak késöbb, de még csak most kezdted, bele kell rázkódni. Az első vizsgaidőszak lesz a legszörnyűbb, de ettől függetlenül próbálkozz tovább.

Az első évet csináld meg és utána dönts, hogy maradsz vagy mész. Többet kell gyakorolni és tanulni, más megoldást nem nagyon tudok.

2014. okt. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nehogy feladd az első zh után!!! a BME az egyik legnehezebb szerintem (nem oda jártam) a Kandó az meg azért jóval alatta van (Keletis voltam, szóval tudom mi folyik ott kb). Nem a semmiért vettek fel a BME-re tessék küzdeni, ha elvégzed kapkodnak majd utánad a cégek!
2014. okt. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Na az ért a keletit ne hasonlítsuk a kandóhoz xD Ez olyan, mint Romániát hasonlítani Magyarországhoz XDDD


Én azt mondom, hogy fel a fejjel. Jó a BME, de ha átjössz, akkor sem veszítesz semmit sem. Mindkettő jó suli. Én kandós vagyok, BME-s tanár tanít, és folyamatosan azt halljuk tőle, hogy mennyire jó hely a kandó, szóval egy kutya. :D

2016. febr. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!