Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Semmelweises kolisok, hallgató...

Semmelweises kolisok, hallgatók! Milyen belecsöppenni az egyetemi életbe? Mennyire nehéz jól teljesíteni és mellette élni is? Jövőre mennék fogorvosira, de kissé tartok tőle!

Figyelt kérdés

Jelenleg nagyon jó életem van, napi 4-5 órában azt csinálok amit akarok, a barátnőmmel is nagyon sokat vagyunk együtt!

Azonban beszéltem pár ott tanulóval és azt mondják, hogy az első 2 év nagyon kemény!

Nincs szivacs agyam, elég sokat kell ülnöm felette, hogy megértsem az anyagot, de fiú létemre nagyjából szorgalmas vagyok és nagyon jók az eredményeim!

Jövőre biztosan bekerülök, ez nem kérdés, mivel még több hónap van az érettségiig, de már most 80% környékére írom az emelteket!


Kérdéseim:

Mennyire húzós az első 4 félév? Valóban napi szinten kell tanulni és így is van esély a sikertelen zh-ra?

Ha 3-4 körüli átlagot szeretnék minimum hozni, akkor mennyi szabadidőm lesz? Kell félnem attól, hogy megromlik a párkapcsolatom?

Illetve, milyen a kolis élet? Sokat tanultok és jó a társaság? Fiú-lány szobák vannak közösen is?

Illetve a szinglik hogyan oldják meg a szexuális gondjaikat? :) koleszban gyakori a csak szex kapcsolat vagy mindenki a tanulásra koncentrál és semmi másra?


Kérlek meséljetek az életetekről/helyzetetekről és a titeket körülvevő társaságról!


Köszönöm!


2014. okt. 17. 13:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!