Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a gazdálkodá...

Mi a véleményetek a gazdálkodási és menedzsment, kereskedelem és marketing, turizmus-vendéglátás, kommunikáció és médiatudomány és a pszichologia szakokról?

Figyelt kérdés

Melyikre érdemes menni?

Melyikkel tudok elhelyezkedni?

Melyik egyetemre érdemes menni?

Leginkább a SZTE-re szeretnék menni, de azt mondták, hogy a gazdasági kar nem a legjobb.


2010. jan. 24. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én a BGF-re járok gazdálkodási és menedzsmentre. Azért ezt választottam, mert ez érdekelt a legjobban, és nagyon szeretem is. A gond az, hogy több százan tanulnak velem együtt ilyen szakon az országban. :S


Szerintem gondold végig, hogy milyen tantárgyat szeretsz most a legjobban, és mit csinálnál szívesen majd felnőtt korodban. Ne az alapján válassz, hogy mik a menő szakok, mert akkor szenvedés lesz végigtanulni azt a 3-4 évet.

2010. jan. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A BGF-et én is néztem, mi a véleményed róla?
2010. febr. 13. 16:24
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Első válaszoló vagyok. Nekem nagyon tetszik a suli és a szak is. Nem bántam meg, hogy "csak" ide vettek fel. A tanárok is nagyon jók, elég szakképzettek, inkább a szervezéssel vannak a gondok...

BGF-et én csak ajánlani tudom. Sok sikert a választáshoz!

2010. febr. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A gazdálkodási és menedzsment szakon nagyon sok a matek? Aki 3-as,4-es gimnáziumban matekból az is el tudja végezni? Valamint könnyen el lehet vele helyezkedni?Kb mennyi a fizetés?

Aki turizmus-vendéglátás szakon végzett,akkor ő el tud helyezkedni olyan munkában, ahol a gazdasági diploma a feltétel? Elvégre benne van a megnevezésben, hogy közgazdász, turizmus-vendéglátás szakon.

2010. febr. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Megint a BGF-es vagyok. :-) A matek elég húzós, én végig 5-ös voltam középsuliban, és az érettségim középszinten 94% lett, így is 3-szor buktam analízisből az első félévben. (Aztán 4-esre javítottam. :D) De minden tanulás kérdése. Az elhelyezkedésről, fizetésről nem tudok nyilatkozni, még van hátra pár évem, addig sok minden változhat. Viszont menedzserként elég jól lehet keresni, szóval nem egy minimálbéres állás.
2010. febr. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

És ha eddig végig 5-ös voltam matekból és versenyekre jártam, de most az új tanárnál 2-es vok attól még felvehetnek?:S

(10-es vok)

2010. febr. 16. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!