Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyiket válasszam? Kereskedel...

Melyiket válasszam? Kereskedelem és marketing, turizmus és vendéglátás, gazdálkodás és menedzsment, andragógia? és: elte, kjf, bkf, szf? Vagy azzal járok jobban, ha elvégzek pár okj-st és nyelvet?

Figyelt kérdés

gyes utáni munkába-integrálódásról van szó. a régi helyem nincs már. még a kertészmérnők is érdekelne.. a matekom anno nem volt túl erős,3-as. emberekkel jól megértetem magam,de a növényeket is szeretem és érdekel az ökológiai gazdálkodás. viszont úgy tudom, a közgazdasági,pénzügyi pályák a menők..

nagyon megköszönök minden tapasztalatot!


2010. febr. 2. 15:42
 1/4 anonim válasza:
Gazdálkodás és menedzsment. SZF könnyű, de sz*rt se ér, nagyon leesett a színvonala. Az alapszakkal azért többre mehetsz, mint néhány OKJ-val, de a nyelvtanulás is fontos!
2010. febr. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
sztem az andragógai se túl kapós
2010. febr. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

azt tanuld, ami érdekel..

Kodolányin, Szolnoki főiskolán, BGF-en van távoktatás, ami sokban megkönnyíti a tanulást, persze fizetős, de mivel van dipolomád, így is-úgyis fizetni kell, amúgy ez a legolcsóbb költségtérítéses.

Én a Kodolányin hallgaton távoktatáson, gazdálkodás s menedzsment, turizmus-vendéglátás és nemzetközi gazdálkodás szakok vannak..

a felsoroltak közül talán az elte ér a legtöbbet (csak nem tudja mennyit kell kérni költségtérítésesen :S) meg a KJF, ezzel teljesen meg vagyok elégedve :) :D

2010. febr. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

szia kedves utolsó!


a kodolányiról én is sok jót hallottam,szted jobb lehet mint a szolnoki fősuli? ha esetleg tudsz mondani pár +-ot,megköszönöm! mennyire színvonalas,és mennyire tartják jónak a sulit elhelyezkedés szempontjából?

nálam most még képbe került a bkf is,de..


köszi ha még írsz!

2010. febr. 3. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!