Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudtok jó élettan könyvet/jegy...

Tudtok jó élettan könyvet/jegyzetet?

Figyelt kérdés
A fonyó-féle tankönyv tudom,hogy jó,de ha lenne valami tömörebb jegyzet,annak jobban örülnék,mert nem akarok 1000 oldalt elolvasni....azzal még nem is lenne gond,de egy elolvasás után nem maradna meg bennem minden vizsgára. Saját jegyzeteket is szívesen fogadok :D

2014. okt. 17. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:

William F. Ganong - Az orvosi élettan alapjai.

Hosszabb, mint a Fonyó, sok plusz infó is van benne, de sok helyen érthetőbb. Könyvtárban megvan.

Sotepedián vannak jegyzetek.

Az élettan nehéz, a vizsgán is minden kis jelentéktelennek tűnő dolgot megkérdeznek, jobban jársz, ha rászánod magad, megtanulod a Fonyó-félét.Meg persze az előadásokat.

2014. okt. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A Fonyó mint jó könyv... a hét vicce. Annál sz.arabb orvosi tankönyvet, a hat év egyetem alatt nem láttam. Ráadásul kemények a lapjai így budipapírnak sem jó.

Szerezz be valami normálisan kidolgozott jegyzetet!

2014. okt. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom,én régi (második) kiadást vettem ki,aminek nem kemények a lapja és eléggé érthető. De van gyógyszerész hallgatóknak is fonyó-féle élettan,az szerintem kevésbé érthető,pedig ugyanaz a nagy része,csak kivan hagyva pár rész.
2014. okt. 18. 13:27
 4/4 anonim ***** válasza:
A Ganong-féle könyv kapható könyvesboltban?
2015. jan. 8. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!