Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ilyen esetben hogy kell...

Ilyen esetben hogy kell jelentkezni?

Figyelt kérdés
Korábban teljesítettem egy BSc képzésnek kb. a felét, majd félbe kellett hagynom. Mivel elég sok pótolni valóm lenne, hogy befejezhessem, úgy döntöttem, inkább elvégzem az ugyanilyen nevezetű felsőoktatási szakképzést, ahol a korábban megszerzett kreditjeim nagy részét elfogadnák. Csakhogy nem tudom, hogy kell jelentkezni, hogy februárban elkezdjem a felsőoktatási szakképzést úgy, hogy addigra a korábban teljesített kreditjeimet elfogadják. Eddig úgy gondoltam, keresztfélévre kell jelentkezni, de ott nem találom az induló képzések közt az általam választottat. Ezesetben hogy kell jelentkeznem? Ugyanarról az egyetemről és karról is van szó, amin korábban tanultam.
2014. okt. 17. 23:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Sehogy nem tudsz rá jelentkezni keresztféléven ha nincs meghirdetve, ezek szerint ez csak szeptemberben induló képzés. Szóval majd ha lemennek a keresztféléves felvételik, akkor jelenkezel a normál szeptemberi képzésre.

A kreditbeszámítássla kapcsolatban míg be nem iratkozol nincs dolgod, beiratkozás után kell leadni a kreditelfogadtattás iránti kérelmet.

2014. okt. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!