Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a SZTE-BTK...

Mi a véleményetek a SZTE-BTK kommunikáció- és médiatudomány és a SZTE-GTK Gazdálkodási és menedzsment és a Kereskedelem és marketing szakokról?

Figyelt kérdés

Érdemes ezeket a szakokat szegeden végezni vagy van olyan iskola ami "értékesebb" diplomát ad?

Nehéz velük elhelyezkedni?


2010. jan. 24. 17:35
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
kommunikáció és médiatudománnyal mindenképp nehéz elhelyezkedni, ebből a legjobb szerintem az ELTE, bár én csaj budapesti viszonyokat ismerek. gazdálkodási és menedzsment-el szerintem könnyebb, bár jónak kell lenni hozzá, hogy jó munkád legyen. ebből is csak budapestit tudok, az a Corvinus.
2010. jan. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

kommunikáció szak vonzónak látszik

érdekes

de megélni nem lehet belőle

ha nincs ismerősöd és nem vagy gazdag

tehát az kilőve nagy valószinüség szerint

alapdiplomának nem jó

nem érdemes arra menni


kereskedelmi szakok mindig jól jönnek

szegedi egyetem jó!

2010. jan. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha a Kommédiával nehéz elhelyezkedni akkor a gazdaságit válasszam? Mit ajánlotok? Gazdaságival könnyebb elhelyezkedni??
2010. jan. 31. 17:32
 4/8 anonim ***** válasza:
tanuld azt, amit szeretsz
2010. febr. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én Szegedre járok kommunikációra, most fogok másodszakra jelentkezni.

Nem igaz, hogy a kommédia nem jó semmire, de kell mellé második (vagy első) diploma, hogy érjen valamit.

Önmagában tényleg egy vicc.

Nem nehéz, arra jó, hogy egy kicsit bevezessen ebbe az egyetemesdi játékba, de egy év után mindenképpen fel kell mellé venni valamit.

Meg természetesen haladni mindenki előtt, jelentkezni egyetemi lapokba írni, egyetemi rádióba/tv-be tudósítani, esetleg valamelyik kereskedelmi rádióba/tv-be gyakornoknak jelentkezni.

Építeni a kapcsolatokat.

Kapcsolatok, kapcsolatok, kapcsolatok.

2010. febr. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

(Előző vagyok.)

Én pont a gazdment veszem fel másodiknak.

2010. febr. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Ez az utolsó jól hangzik de a 2 szak egymás mellett menni fog? Nem túl sok?
2010. febr. 6. 17:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Nehéz lesz, de szerintem ez úgy működik, hogy minél többet fektet be az ember ebben a pár egyetemi évben, az annál többet fog kamatozni a munkájában és az életében. Nagyon figyelni kell ebben a néhány szemeszterben. Nem feltétlenül az előadásokra, inkább az önmenedzsmentre.(Ahogy azt mondtam, minden lehetőség megragadása kapcsolatépítés.) Nekem megér ennyi áldozatot, hogy utána biztosabb lehetőségekkel indulhassak minél jobb állásokért, és ezzel biztosítani tudjak majd a gyerekeimnek mindent. Szeretnék független maradni anyagilag mindenkitől, mert ki tudja, hogyan alakul az élet.
2010. febr. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!