Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vonalas vagy sima füzet kell...

Vonalas vagy sima füzet kell ezekhez a tantárgyakhoz: biológia, fizika, kémia, földrajz? Melyikhez milyen?

Figyelt kérdés
2008. aug. 12. 17:25
 1/7 A kérdező kommentje:
Mármint vonalas vagy sima füzet?
2008. aug. 12. 17:40
 2/7 anonim válasza:
100%
Én biológiához, földrajzhoz vonalasat, fizikához kockásat, kémiához pedig simát használtam. De egyébként teljesen mindegy, azt használd, amelyik neked szimpatikusabb.
2008. aug. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én biológiához, földrajzhoz és fizikához simát használtam, mert nekünk sokat kellett rajzolni is a füzetbe, kémiához pedig kockásat, mert úgy jobban látszottak az egyenletek levezetése számomra. De mindegy milyet használsz, csak jól át tudd tekinteni a jegyzetedet.
2008. aug. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ált.suliban nekem földrajz sima volt fizika kockás meg a kémia is az egyenletek miatt. Közép suliban a földrajz vonalas lett többi maradt
2008. aug. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Én fizikához, kémiához kockásat használtam. A többihez pedig vonalasat, mert nem tudok egyenesen írni, és így hely takarékosabb is.
2008. aug. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Az,hogy lehet (...Mondjuk még csak 7-es vagyok....),hogy nekünk bioszból és földrajzból nincs füzetünk?!?

Nekem kémiából és fizikából is kockás füzetem van!

.(Bár szerintem már megoldottad,hisz november vége van!).

2008. nov. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

én mindegyikhez francia kockásat használtam, mert egyszer véletlenül azt vettem,nem kockásat:)és naghyon jó volt, igazából teljesen mindegy

mondjuk fizikából lehet,h jobb a kockás,mint a sima, vagy esetleg vonalas

2009. jún. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!