Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egy január 23-i felvételivel...

Egy január 23-i felvételivel és a továbbtanulással kapcsolatos kérdésem van, szerintetek?

Figyelt kérdés

Na az van ugye,hogy az emberek 90%-a elcseszte a matek felvételit,a magyar pedig a legtöbbjüknek jól ment.A magyarom az szinte 100% hogy 45+ pont lesz,a matekom örülök ha 30-35.Felsőben mindig kitűnő tanuló voltam,és így a max. pontot "vittem" a felvételire(50)Ha a felvételim úgy 70-80 (tehát összevonva 35-40) pont között lesz akkor,szerintetek felvesznek Nyugat-Magyarország (Vas megye) egyik (valószínűleg a legjobb) gimnáziumába?


nem hiszem hogy ti is itt éltek ezért nem küldök linket a gimiről.A kérdés tehát csak annyi hogy:

50+30/40 pont elég-e egy jó gimibe?(100-ból)


2010. jan. 25. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez legalább olyan, mint a felsőoktatási ponthatárok. Senki nem tudja, maximum találgatni tudunk. Szóval nyugi, mostmár mindegy, ha felvesznek,hurrá,ha nem,akkor sem dől össze a világ. Hamarosan úgyis ki fog derülni. :)
2010. jan. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
találgatás is jó:)
2010. jan. 25. 16:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Na? Én egyébként itteni vagyok.(Vas megye)
2010. júl. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát simán összejöttXD
2010. júl. 9. 15:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Gondoltam, gratula!
2010. júl. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!