Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érdemes-e elvégezni az ELTE -...

Érdemes-e elvégezni az ELTE - fizika szakát?

Figyelt kérdés
Milyen munkalehetőségek várnak rám azután?
2010. jan. 25. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne:) (csak azért írtam hogy tudjam ha válaszolnak)
2010. jan. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok :)

Nem rossz az elte fizika, mehettek tanárnak, vagy kutatni. Viszont ha inkább a gyakorlat érdekel titeket és nagyon betokosodott kockák vagytok, akkor nézzétek meg a bme fizikát. Állítólag brutális. Akkor lehettek alkalmazott fizikusok, meg van valami mérnök fizikus. Még egy mini atomreaktor is van, szóval lehet "játszani".

Ne kérdezzétek, hogy miik ezek, másik karra járok, csak látom mindig a hírdetőtáblán.

2010. jan. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
De persze az elte is jó színvonalú suli, nem azt akartam kihozni ebből :) Ha felmentek a honlapjára, akkor tuti leírják rendesen.
2010. jan. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem egyszerű, van pár rossz oktató, de alapjában véve értékes papírt kapsz. Szerintem fontos, hogy tudd mi akarsz lenni. Lehetsz vele tanár (2 szakos), csillagász, meteorológus vagy bármilyen egyéb fizikához kötődő kutató. Csak azt az 5 évet kell túlélni...
2010. jún. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!