Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A SOTE ápolás, betegellátás...

A SOTE ápolás, betegellátás karán mennyire lenne esélyem suli mellett dolgozni? Aki oda jár, napi (inkább heti? ) átlag hány órát tanul? A gyakorlaton nagyon szívatják a népet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sok kérdésem lenne még ezen kívül a karral kapcsolatban. Most felvételizem majd oda (bme-s vagyok, egyelőre..., de sajnos oda nem érzem magam elég okosnak). Kérdés, hogy mennyire szórják az embereket, mik a hardcore tantárgyak (esetleg linket is kaphatnék?) illetve hogy ezzel a diplomával mennyire lehet Ausztriában elhelyezkedni? Amúgy szeretném ezt csinálni, éles váltás lesz, de remélem, hogy jó döntés :)



#állás #ápolónő #suli mellett dolgozni
2014. okt. 27. 19:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Rengetegen dolgozunk főleg félállásban, vagy diákmunkát. Persze néha kicsit necces beosztani az idejét az embernek, de azért meg lehet oldani.

Hogy heti hány órát tanulok.. Az nagyon változatos. Első évben azért nem vittem túlzásba, mert pár főtárgyon kívül a legtöbbnek haszna nem volt, azokra egy-két óránál nem is szántam többet a vizsga előtt. De pl. egy anatra azért tanultam 1-2 hetet intenzíven.

Az első (két) évben rengeteg a töltelék tárgy, ezekre nem is túlzottan kell megerőltetnie magát az embernek. Szórótárgy az anatómia, tanárfüggően az alkalmazott biosz/mikrobiosz, élettan. Itt nincsen a tárgyaknak honlapja. :) A legtöbb (szakmai és fontosabb) tárgyból szóbeli van.

Ausztriában (megfelelő nyelvtudással persze) minden gond nélkül el fogsz tudni helyezkedni. :)

Írj nyugodtan ha van még kérdésed. :)

2014. nov. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Levelezőn ?
2018. máj. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!