Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miskolci egyetem anyagmérnöki...

Miskolci egyetem anyagmérnöki szaka elvégezhető levelezősön munka mellett vagy esélytelen?

Figyelt kérdés
2014. szept. 23. 12:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Én nappalis vagyok.

Nagyon sok dologtól függ ez. Például, hogy mennyire merít ki a munkád, mennyire vagy kitartó, milyenek a képességeid, érzéked a dologhoz, mennyit szentelsz rá, milyen alapokkal érkezel a képzésre és társai.

Meglehetősen sokan járnak levelezőre, vagy mennek át nappaliról, hogy tudjanak mellette pénzt keresni. Elsősorban Msc mellett szokás, ott könnyebben kivitelezhető. De járnak oda, végzik is, szóval nem lehetetlen. Magadban kell mérlegelni, hogy mennyit tudsz feláldozni rá, mennyire bírnád erővel, mennyire akarod komolyan, mert nem könnyű. Ugyanakkor vizsgáztok, mint mi (amennyire én tudom), ugyanabból az anyagból, ugyanazokat a tételeket kapjátok. Szóval nem könnyű.

2014. okt. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!