Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Teleki Blanka vélemény?

Csencsili kérdése:

Teleki Blanka vélemény?

Figyelt kérdés
Ha valakinek van személyes tapasztalata, és leírná megköszönném. milyenek a tanárok, a közösség, milyen átlaggal vesznek fel? 14/L

2014. okt. 27. 20:53
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocsi kihagytam :D gimnázium budapesti
2014. okt. 27. 21:31
 2/2 anonim válasza:
Voltál nyílt napon? Az nagyon sokat segít a döntésedben. :) a közösség nagyon jó, soha senkit nem bántanak (sem lelkileg, sem fizikailag), a legtöbb tanár pedig teljesen korrekt veled, ha te is az vagy. nekem 4.3 volt az átlagom amikor felvételiztem, 46 pontos magyar és 20 pontos matek központit írtam (természetesen magyar tagozatos vagyok :) ), és ezekkel az eredményekkel az ideiglenes felvételi jegyzéken (tehát amiben még minden felvételiző benne van) 24. helyen voltam, majd amikor már kiderült, hogy kik estek ki, a 6. helyre kerültem. remélem tudod, hogy minden tagozatra 17 diákot vesznek fel. (ez nem 17 fős osztályokat jelent, hanem 34 főseket, mert két tagozatból áll össze egy osztály - biosz, töri-,-magyar, angol-, és két nyelvi előkészítős osztály, de a nyelvisek 34-40-en vannak egy osztályban ) :) egyébként írhatsz privát üzit, és ha gondolod, fb-n is felvehetjük a kapcsolatot, szívesen segítek bármiben :)
2014. dec. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!