Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nagyon kiszolgáltatottak a...

Nagyon kiszolgáltatottak a diákok a tanárok hóbortjainak a felsőoktatásban? Tapasztalatok!

Figyelt kérdés
2010. jan. 25. 21:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

nem jobban mint a középfokú oktatásban!

szemét tanárok mindig voltak&lesznek(na meg szemtelen,lusta diákok is):)

így kerek a világ..

2010. jan. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Annyi a különbség középsulihoz képest, hogy nem ismernek és nem is kíváncsiak rá, hogy ki vagy. Egy vagy a sok százból, egy név vagy kód a rendszerben, de arcot senki nem csatol hozzá. Így sajnos olyan nincs, hogy a tanárod tudja, hogy tudsz te jobbat is, csak rossz napod volt, meg új lehetőség, stb...
2010. jan. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Így van ahogy a második leírta. Itt lehetsz nagyon jó, ha rossz napod van, nincs kegyelem. Egyik tanárom spec úgy osztályoz, hogy csak ráír egy jegyet a dolira, így j9ött ki az, hogy én fél oldalra kaptam egy négyest míg más háromra egy kettest:D
2010. jan. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
és mi a helyzet a fejre osztályzással?
2010. jan. 25. 22:03
 5/11 A kérdező kommentje:
utolsó!és ez jogilag így működhet?...Ott a dolgozat meg lehet mutatni felsőbb hatóságoknka is ha múlt rajta valami
2010. jan. 25. 22:04
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, hogy nagyonis úgy működik, ahogy leírta a harmadik válaszoló. És mutogathatod, akinek akarod, nem igazán fogsz elérni semmit. Sokszor tényleg fontosabb, hogy pl szépen írj és sokat, mint az, hogy van-e értelme. Meg a tanár mindenkori hangulata is jelentősen befolyásolja, hogy átmész-e.
2010. jan. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A felsőoktatásban azt tesznek meg amit nem szégyellnek. A gimiben mindenki össze-vissza hisztizik és akkor megejnyebejnyézi a tanárt az osztályfőnök, vagy érted.

Na egyetemen az utolsó tanársegédet se vizsgálja felül senki, úgy kivág téged a vizsgáról, hogy a lábad se éri a földet. Panaszkodni lehet, majd felírják a neved (erre volt nálunk példa) és meg is szivatnak direktbe.

Azért megjegyezném, hogy én még nem láttam olyan tanárt, aki megbuktatta azt, aki tényleg tudja és elmondja rendesen. Az alap koncepció az, hogy ha te tanulsz és kussolsz, akkor nem fognak viccből megszivatni.

2010. jan. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
azért kiszolgáltatottabbak, mint középiskolában, mert egy professzort senki sem mer megkérdőjelezni (holott jogilag erre lenne lehetősége a diákoknak). ha a HÖK ténylegesen ellátná a feladatát, akkor itt is ugyanúgy működne az érdekérvényesítés, mint középiskolában
2010. jan. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

De itt nem a HÖKről van szó.

Nálunk is volt, hogy szóltak a HÖKnek, hogy valami nem okés, erre mondták, hogy megoldják ők ezt, de nekünk lesz rosszabb, szóval inkább kussoljunk.

Hidd el, hogy szabályos keretek között is meg tudnak szivatni. Jó nehéz vizsgasort állítanak össze pl utána. Na és akkor ki véd meg? Nincs lefektetve, hogy milyen a max nehézségi szint.

2010. jan. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Fú nálunk már fordítva van :D legalábbis az én esetemben. Amelyik tanárral csak tudok, összehaverkodok és megúszom a bajt mindig XD Egyik órán úgy röhögtem hogy beestem az asztal alá és nem szóltak rám, hátul összesúgott két lány és ki lettek zavarva a francba :D jha és főiskola!
2010. jún. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!