Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Apáczai Csere János gimnáziumb...

Apáczai Csere János gimnáziumba hány ponttal jutottatok be?

Figyelt kérdés
Hány pont lett a felvételi? Hogy ment a szóbeli? Mik voltak a hozott pontok?

2014. okt. 30. 22:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenkepp kellett egy 85 pont folotti irasbeli, de ugye az is fontos, hogy milyen aranyban a magyar matek mert ugye attol fuggoen hogy milye szakra jelentkezel valamelyiket duplan szamoljak. Ezen kivul pedig az hogy tavaly 85 folotti kellett nem azt jelenti, hogy iden nem lehet mondjuk 70 vagy akar 90 a ponthatar. Attol fugg mennyire volt nehez az adott felveteli. A hozott pontokat (legalabbis tavaly) nem vettek annyira figyelembe mint mas sulikban. Szoval abbol szerintem kb minden jelentkezonek max pontja van, de ha esetleg neked nincs, nem szamit olyan nagyon durvan sok pontot. A szobeli pedig nagyon attol fugg hogy milyen tantargybol mesz. A legjobb ha megprobalod a maximumot nyujtani es ok majd eldontik hogy odavalo vagy -e vagy nem. Az a legjobb a szobeliben szerintem, hogy az egy szakra jelentkezoket ugyan azok a tanarok szobeiztetik. Ezert ugyan olyan szempontok alapjan itelik meg es igy egy egesz megbizhato rangsort tudnak allitani, nem ugy mint az Eotvosben.:)
2014. dec. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ :) nagyon sokat tanultam :) te melyik suliba jársz?
2014. dec. 21. 18:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Apaczais vagyok es nagyon szeretem:)
2014. dec. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!