Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvennének így az Eötvös...

Felvennének így az Eötvös József gimnáziumba?

Figyelt kérdés
Most 8-os vagyok hetedik végén az átlagom 4.8 volt. Most félévkor is 4.7 körül lehet. Sok felvételi feladatlapot megcsináltam. A magyar az általában 45 körül szokott lenni. A matek nagyon változó. De az 35 körül. Így felvennének? Csak a matek miatt izgulok :/

2014. nov. 1. 12:36
1 2
 1/13 anonim válasza:
hajts rá a matekra,amúgy szerintem menne!! :)
2014. nov. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
köszi :) Így is sokat gyakorlok :) úgy látszik többet kell :/
2014. nov. 1. 17:19
 3/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem akarlak kiábrándítani, de tavaly engem 8 éves kitűnő átlaggal, és 89 pontos felvételivel, valamint szerintem egy nem rosszul sikerült szóbelivel NEM vettek fel.....nem tudom ezek után kik kerültek be :/...de ezek alapján biztos erős suli lehet.

Sok sikert! :)

2014. nov. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
:O az azert nem semmi.. Most nagyon le dobbentem... Veletlen nem magyarbol szobeliztel?? Mert sok rosszat hallottam arrol..
2014. nov. 2. 13:23
 5/13 anonim ***** válasza:

Én volt osztálytársam 80 pontos írásbelit írt, mindenből ötöse volt, és be sem hívták szóbelizni. :/

Hátha sikerül, azért szurkolok. :)

2014. nov. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én is Eötvösös szeretnék lenni, és én azt mondom, menni fog! ;) Csak a matekot még erősíteni kell, illetve magyarból szerintem hasznos, ha a régi könyveidet átnézed (matekból szintén).

Magyar szóbeliről az unokatestvéremtől nem hallottam semmi rosszat, segítőkészek voltak vele, csak tudni kell ott is.

Ne aggódjunk :)

2014. nov. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Oké :D Hajrá :) Bár most nagyon nem értem ezt.. valakit kb 75 pontos felvételivel 4,8 as átlaggal és egy jó szóbelivel felvesznek.. :/ Akkor most mivan?? :O
2014. nov. 2. 20:30
 8/13 anonim ***** válasza:

Hatos vagyok, a szinten nyolcadikos. Szerintem evfuggo, hogy hany pont a hatar meg hogy milyen nehez a felveteli. Ha konnyu akkor nyilvan magasabb a hatar, ha nehez,akkor lehet 75-80 korul van eselyed szobelizni es bejutni :)

Melyik osztalyba szeretnel menni egyebkent? Nyilt napra jossz?

2014. nov. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igen megyek, mindenképp.. És természettudományi tagozatra :) te?
2014. nov. 5. 20:45
 10/13 anonim ***** válasza:
Humán *-*
2014. nov. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!