Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az ELTE-n melyik szakon/karon...

Az ELTE-n melyik szakon/karon lehet tanulni a lentieket?

Figyelt kérdés

Bár még gimnazista vagyok, ár tudom, hogy mit akarok továbbtanulni. Az ELTE nagyon szimpatikus, de hiába kutakodtam, nem találtam meg, hogy milyen karra, kik jelentkezhetnek. (PL. A temészettudományi karra csak azok jelentkezhetnek, akik orvosok akarnak lenni?)

Én vagy anglisztika szakra mennék, vagy állatorvos szeretnék lenni. Az ELTE-n vannak olyan szakok, amik ezekkel foglalkoznak?

(Tudom, tudom. Sokan fogják azt írni, hogy minden fent van a honlapon meg lehet nézni. De én nem találtam pontos leírást. Lehet bénának gondolni, de az effajta kommentelők kíméljenek.)



2014. nov. 2. 15:25
 1/4 A kérdező kommentje:
Egyáltalán vannak az ELTE-n ilyen szakok?
2014. nov. 2. 15:26
 2/4 anonim ***** válasza:

Anglisztika ELTE-BTK, Állatorvosi meg tudtommal csak a SZIE.


A természettudományi karra meg nem az orvosok mennek, hanem a természettudományosok (fizika, biológia etc...).


(Egyébként tényleg nem értem. 2 gugli keresés "anglisztika szak" és "állatorvosi szak" szókapcsolatokra...)

2014. nov. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jah és mégvalami:


Alapképzésre (BSc, BA) és osztatlan egyetemi képzésre bárki jelentkezhet akinek van érettségije.

2014. nov. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm. :)
2014. nov. 3. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!