Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Elkezdtem szeptemberben egy...

Elkezdtem szeptemberben egy OKJ képzést, de szeretnék váltani, ez még idén, vagy januárban lehetséges?

Figyelt kérdés
Pénzügyi-számviteli ügyintéző a szakma (52 344 01 0000 00 00), és nem igazán megy, nem is tetszik, és azon gondolkozok, hogy váltani szeretnék. De nem szeretném az egész évet elpazarolni, de januártól csak pénzes képzéseket találtam, és én ingyenest szeretnék elkezdeni megint! Teljesen más irány is érdekelne, kozmetikustól kezdve, a dajkán át bármi, valami ötlet? Esetleg konkrét suli? Budapest és környéke! 19/L

2012. nov. 12. 21:43
 1/1 anonim válasza:
Hát sajna én nem tudom biztosra, de szerintem lehet.. Első OKJ ugyebár ingyenes.. én pl nem várnám meg a januárt akkor inkább megérdeklődném, hogy átvesznek e most vhová :) [link] nézz körül itt hátha van olyan szak ami érdekel :-)
2012. nov. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!