Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Aki a debreceni Fazekas...

Aki a debreceni Fazekas Mihály Gimibe jár (NYEK- humán-spanyol), válaszolna néhány kérdésemre? (lent több)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tehát most vagyok 8.-os, és érdekel a humán-spanyol NYEK a Fazekasban.


1. Nektek mi volt a szóbelin? (tudom, hogy a témakörök fenn vannak a honlapon, de most inkább az érdekelne, hogy kifejezetten ti mit kaptatok, és hogy ezt hogy kell előadni? Pl.: kihúzol a töri szóbeliből mondjuk: nagy felfedezések, és elkezded mondani amit tudsz, vagy ők kérdeznek, vagy mondjuk megmondják, hogy ebből mire kíváncsiak?) Ez kb. hány perc és nehéz volt?


2. Mennyi a max. összpontszám (központi, szóbeli stb...), és ti mennyivel kerültetek be?


3. Örültök, hogy a NYEK-re, és nem a kéttanra mentetek? Nem bántátok meg?


7. végén kitűnő lettem, nem tudom, hogy most milyen lesz nyolcban, de próbálom, hogy jó legyen. Igazából a kémiával vannak gondjaim, a matek sem a kedvencem, nem is vagyok tehetséges, de ahogy tudom megírom a dogákat. Magyarból jó vagyok, meg elég könnyűnek tűnnek a régebbi felvételi feladatok. Tegyük fel az lenne olyan 45+ (a feladatokat próbának jól csináltam, csak hát a fogalmazást ugye magamnak nem tudom kijavítani, ezért legyen egy átlag 45, remélem azért 5 pont össze fog jönni :D), a matekot meg mondjuk megpróbálom olyan "kemény" 30-ra (mondjuk az már nekem jó lenne, annyinak bőven örülnék), akkor lenne esélyem?


Tudom, nagyon sok ilyen kérdés van, mintha jósok lennétek, hogy felvesznek -e vagy nem, csak kíváncsi vagyok. Ismerek Kossuthosokat, nem mindegyik olyan erős tanuló (5-ből 2), ezért kérdezem, hogy akkor tévhit, hogy csak a színötösöket veszik fel?


Köszönöm előre is a választ annak a kedves válaszolónak, aki nem unja még az efféle 8.-osak által kreált kérdéseket :))



2014. nov. 4. 15:09
 1/4 A kérdező kommentje:
*az 5-ből 2-t úgy értettem, hogy csak 2-en közülük azok, akikre azt mondom, hogy tényleg tudnak átlag felett.
2014. nov. 4. 15:13
 2/4 anonim válasza:

Szia!

Én a Fazekasba járok, humán-spanyol-NYEK-re. Ez a harmadik évem ott. Privátban szívesen válaszolok mindenre, amit kérdeztél.

2014. nov. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Inkább a TÁG-ba menj
2015. febr. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagy mindenképp a spanyolra mennél
2015. febr. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!