Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudom hogy az én bajom meg...

Tudom hogy az én bajom meg minden de nem lehet valamit ellene tenni?

Figyelt kérdés
Van egy angol tanár a suliban aki engem tanít. Először aranyisnak tűnt, de utána egyre rosszabb lett. nm tanulunk szinte semmiz az órán mert sztárokról el kezd beszélni h ki.miért nem kapott még Oscart. És egy időben az lett a mániája hogy engem kifiguráz az osztály előtt és megszégyenít... pedig én nem tartom magam olyan vissza szólogatós diáknak. És ez azzal.kezdődött hogy megkérdeztem miért két jegyet írt be nekem amikor egy dolgozatot írtunk...

2014. nov. 4. 16:35
 1/2 A kérdező kommentje:
Az osztály főnöknek már szoltunk, és ő is beszélni fog vele. De ilyenek miért tanítanak? Én konkrétan síró görccsel jöttem haza
2014. nov. 4. 16:38
 2/2 anonim válasza:

Két fajta tanár létezik:

Aki eljött dolgozni és aki iszta szívből csinálja. A te tanárod az előbbibe tartozik.

A mi kémia tanárunk szerintem a periodusos rendszert sem ismeri.Persze ő is van aki nem szimpatikus neki. Az jó ha nem beszélsz vissza neki, nem is kell. Azért van két füled, hogy az egyiken bemenjen, a másikon meg ki. Szerintem úgy sokkal könnyebb, hogy ha megint kifigurázna akkor, nevess az osztályoddal együtt.

2014. nov. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!