Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ilyenkor mit tudok csinálni?

Ilyenkor mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés

Heti 5 tesink van. Minden órán futunk, betonon, rengeteget...Nincs pénzem rendes futócipőre, csak egy sima sportcipőm van, aminek vékony a talpa..Sajnos ez már meg is látszk mert teljesen szétcseszte a térdem és a csontjaimat. Most gyógyultam ki az őszi szünetben a csonthártya gyulladásból..

Ilyenkor mit tudok csinálni?

Ne írjátok azt, hogy vegyek cipőt, mert nincs 20ezer forintunk erre...



2014. nov. 7. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Egy cipő nem csak 20 ezerért van. Nem hiszem, hogy minden órán futni szoktatok rengeteget. Egy óra 45 perc. Ha TI a futással eltöltetek 20-30 percet, akkor utána kb. semmi idő nincs.

Vagy ha annyira "életbevágó" akkor menj orvoshoz, hogy nem futhatsz.

2014. nov. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
elején bemelegítő futás, utána perc gimnasztika, futóiskola, és utána terepet futunk, tehát az egész óra azzal megy..
2014. nov. 7. 21:06
 3/6 anonim ***** válasza:

Kérj felmentést, szólj a tanárnak hogy ez a problémád.

Emellett a jövőben ha elmúlsz 18 szavazz olyan pártra amelyik nem tervez ilyen ****** bevezetni mint a heti 5 tesióra.

2014. nov. 8. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Még nem múltam el 18.. sajnos.. De mi értelme van a heti 5 tesinek?..
2014. nov. 8. 15:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi is futunk elég sokat bár nem egész órát és elhinni se tudom, h ogy ti igen. Nekem sose volt futócipőm sőt egyenesen utálom. Tesire mindig egy 3 ezer forintos kínai cipőt veszek, a múltkoriból már kilógott a lában akkor lyuk volt rajta (komolyan). 2000 métert 8:43 alatt futottam benne. Nálunk van pár gazdag csajszi futócipőkkel, mégis ők a leglassabbak (mármint a többi lányhoz mérve) Szerintem nagy baromság az egész és csak placebó hatása van.
2014. nov. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem is olcsó, kínai cipőm van..:D És nem a teljesítményemmel van baj, hanem hogy ez milyen hatással lesz a lábamra később...
2014. nov. 8. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!