Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE programtervező informatik...

ELTE programtervező informatikus MSC szakára készülök. Szoftvertechnológia szakirányról tudtok véleményt mondani?

Figyelt kérdés
Jelenleg az egri EKF-re járok, prog.infó szakon vagyok végzős. Gondolkodom az ELTE MSC képzésén, szoftvertechnológia szakirány érdekelne. Jó lenne többet tudni róla, pl. arról is,hogy milyen az órarend beosztás,kell-e koleszban/albérletben gondolkodnom, illetve más intézményből odakerülőknek menyire nehéz felvenni a "ritmust"?Minden véleményt köszönettel veszek!
2014. nov. 8. 13:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Ekf?

Az első év nehéz lesz...

2014. nov. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!A pontszámom elég lett volna az ELTE BSC-re anno, de inkább az EKF-et választottam. Nincsenek illúzióim, tudom,hogy nem lesz könnyű.

Jelenleg a robotika szakirány érdekel, ebből írom a szakdogámat is. TDK-s vagyok, tényleg komolyan érdekel ez a szak.

Azért ne írjátok le az EKF-et, nem olyan rossz az, bár tudom,hogy az ELTE-hez képest egy kis vidéki fősuli...

2014. nov. 9. 10:29
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem a suli számít,hanem a "real" tudás.

Bár ez elte jobban rákényszerít, h tudd is és tanulj is utána.

2014. nov. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, remélem sikerül bejutnom és helytállnom!
2014. nov. 10. 16:12
 5/8 anonim ***** válasza:

Én most járok elte ik pti msc szoftech szakirányra, ez a második évem.

Néhány infó:

-Az óráid 90%-a délután 4 és este 9 között lesz az estisekkel összevonva

-Vannak hasznos tárgyak is, de vannak nagyon elméletiek, nagyon elavultak illetve nagyon világtalan oktatók

-Ha a robotika érdekel leginkább, akkor semmiképpen nem ajánlom. Itt egy oktató van, aki Robotikával foglalkozik, ő is úgy, hogy ez neki sokadlagos és van, hogy hetekig nem kerül elő...

2014. nov. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a hozzászólásodat, sokat segítettél!Nekem már az is nagyon fontos,hogy az órák a délutáni/késő délutáni órákban vannak. Ha kollégiumot nem kapok ezt bejárással lehetetlen megoldanom.Még van egy kis időm eldönteni merre is tovább,ezért minden információt köszönettel veszek ami segít a döntésben!
2014. nov. 19. 08:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha van konkrét kérdésed tedd fel nyugodtan :)
2014. nov. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Úgy döntöttem,hogy elmegyek mindenképp' a nyílt napokra, megnézem a Pázmányt, BME-t, ELTE-t.Hátha segít majd a döntésben...
2014. nov. 23. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!