Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE-IK programtervező informa...

ELTE-IK programtervező informatikus hallgatók, írnátok valami információt, véleményt stb. a szakról?

Figyelt kérdés
Mindenre kíváncsi lennék, hogy milyen a szak, milyenek a vizsgák, mennyi van, mennyit kell tanulni napi szinten, van minden nap röpdolgozat vagy ilyesmi, tanárok, oktatás, bármilyen információnak örülnék! :)
2014. aug. 31. 10:22
 1/2 anonim válasza:

Nehéz, nagyon nehéz. 5-s matek érettségivel és 5 emelt infó után azt hittem milyen jó vagyok a két tárgyból, de nem, itt bebizonyították, hogy nem, évek óta szenvedek itt. Ha államin vagy és nem sikerül az első félév jól ne gondolkozz azonnal menj máshová tanulni.

Az első félév aránylag könnyű már, de sokan azzal is szenvednek.

Sokan bekerülnek ide, de nagyon kevesen tudják befejezni.

Aztán most már fizethetik vissza az állami támogatást.

2014. aug. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Értem, én is matekból közép, infóból emelt érettségit szeretnék majd tenni, de a matekban nem szeretnék úgy elmélyülni egyetemen, talán ez a szak pont emiatt nem nekem való.

Mindenesetre köszönöm a válaszod, sokat segítettél! :)

2014. aug. 31. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!