Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Iratkozzak ki a suliban...

Iratkozzak ki a suliban faktról vagy ne?

Figyelt kérdés
Normál esetben a fakt jó dolog meg az olyan tantárgyakból tényleg jól felkészít. Mármint az olyan hogy biosz, irodalom stb. De én német faktra járok és úgy érzem hogy nem sokat ér. A tanár könyvből adja fel a szavakat órán meg jó esetben van rád 5 perce mert több, mint tízen vagyunk a csoportban. Nem akarok hencegni sem, de már a tanár is sokszor megdicsért. Látszik, hogy magasabb szinten vagyok náluk, órán meg sokszor elunom a fejem, mert a többiek egy épkézláb mondatot percekig raknak össze.
2014. nov. 9. 10:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, hogy haszontalan, akkor szerintem hagyjad a fenébe. Én azt javaslom, hogy a fakt idejét használd fel otthon egyéni nyelvtanulásra. Nézz filmet németül, írj fogalmazásokat németül, olvass a neten németül, a lényeg, hogy használd a nyelvet. Így lehet igazán megtanulni, hiszen te már rendelkezel valószínűleg némi alappal ahhoz, hogy a fent említett dolgokat megtedd. Így neked ez a fakt csak időpocsékolás.
2014. nov. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Én is hasonlóan érzem ezt az egészet. :)
2014. nov. 9. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!