Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vegyészmérnök BSc + Anyagmérnö...

Vegyészmérnök BSc + Anyagmérnök MSc nyerő párosítás?

Figyelt kérdés
Debrecenben végeztem vegyészmérnök BSc-t és hallottam hírét, hogy a BME-n elég nehéz folytatni az MSc-t vegyészmérnökin, ugyanis ott már BSc során elég komoly szakirányosodás van, ami ugye Debrecenben nincs, így könnyen megnyúlhat a befejezés néhány félévvel. Így arra gondoltam, hogy csinálok egy anyagmérnök MSc-t, akár párhuzamosan több szakiránnyal, ha ez egyáltalán lehetséges. Jó ötlet ez? Vészes lenne ezzel a párosítással elhelyezkedni? Előre is köszönöm a válaszokat!

2014. nov. 11. 01:00
 1/1 anonim ***** válasza:

én ismerek olyat, aki debrecenben végett vegyészmérnökként most anyagmérnök msc-s, de én nem látom értelmét

párhuzamos szakirány szerintem nem lehetséges

2014. dec. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!