Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Így még felvehetnek jó iskolába?

@$@$@$ kérdése:

Így még felvehetnek jó iskolába?

Figyelt kérdés
Hetedikes vagyok.1-6-ig jól mentek a dolgok (minden 4-5)Most hetedikben viszont rengeteget rontottam.Sok mindenből 3-asra állok.Kicsit részletesebben:Biológia,kémia,történelem,matek ezekből 3-asra állok.Valószínűleg nem 7-edikben dől el minden, de egy kicsit félek, hogy így nem lesz jó középiskolám.(Egyébként sokat tanulok, de valahogy nem megy)Na de a lényeg:Lehet még így jó középiskolám?
2014. nov. 12. 22:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet. Eleve az év vége számít hetedikben, és ha csak nem valamilyen spec. tagozatra mész, csak a magyar-töri-matek-idegen nyelvet nézik. Emellett a pontok kb 50%-át úgyis a felvételid adja majd. Szóval van még időd javítani is, és jó iskolába menni is :) a felvételi tárgyakat próbáld meg egy 4-es szintre felhozni, és akkor már rosszul nem jársz.
2014. nov. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi.Nagyon megnyugodtam.Ment a "like"
2014. nov. 13. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!