Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ki hallott mar a bpi Fazekas...

Ki hallott mar a bpi Fazekas Gimnaziumrol? Mit gondoltok róla? Járnatok oda?

Figyelt kérdés

2014. nov. 13. 19:10
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat :) utolso elotti, honnan veszed h nem vagyok pesti? Es van kolesza ami nagyoon jo az elmondottak alapjan (evfolyamtarsaimtol hallottam akik koleszosok). Es az iskola epulete is baratsagos es szep a kornyek is :) es nem annyira versenyistallo mint gondoljatok (pl siman be lehet jutni tobb negyessel is, ismerek olyat aki pl 82 pontot irt az irasbelin, jo a szobelim hibatlan lett, de akkor is es 19.kent voltam bent az osztalyban ugy hogy volt elottem egy csomo alapbol fazekasos diak es egy csomoan kihullottak elottem)... raadasul azon rohogtunk a multkor h egy csomo versenyrol le is maradtunk amire menni akartunk mert a tanarok nem szoltak a hataridobel kapcsolatban. Siman lehet birni a sulit en nagyon szeretem :)
2015. jan. 12. 19:47
 12/18 A kérdező kommentje:

Am #9

koszi a biztatast sikerult bekerulnom :D es NEM volt protekciom sem (azert emelem ki mert mar egy csomoan megkerdeztek tolem, nem mintha szar tanulo lennek ket negyesem lesz felevkor, csak h a Fazekas nem nekem valo azt mondtak... es megis idejottem) am nagyon nagyon jo suli en imadom! Oke kell tanulni de melyik gimibe nem kell? Jo ember holtig tanul :)

2015. jan. 12. 19:51
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

9-es vagyok. :)

Mert eddig azt hittem h pesten szinte mindenki ismeri ( az ismerősöd miatt aki nem) es azert mert a pestiek altalaban nem irjak a sulid ele h bp-i, pedig mondjuk sokszor jobb lenne. :D

Jaj, hogy te tavaly felvételiztél? Nem gondoltam. :)

Mindegy, örülök hogy bekerültél, gratulálok és remélem ezután is bírni fogod. :)

2015. jan. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Sulik ele* Bocsi.

#9

2015. jan. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Azert irtam bpi-t mert van meg a debreceni Fazekas Gimn is es mar elegem van h melyikre gondoltam mikor csak annyit mondok h Fazekas :D am bocsanat, tenyleg felreertheto voltam ;)
2015. jan. 13. 14:37
 16/18 anonim ***** válasza:
A Mikola nem matek, hanem fizikaverseny. :) És akik a Fazekasba járnak, szerintem szeretnek versenyekre menni, mivel sikerélményük van egy olyan tantárgyból, amit szeretnek. :) Én nem oda járok, de én is hiányoztam már összesítve egy hetet a suliból versenyek miatt, és megérte, mert sokkal színesebbé teszik az unalmas tanórákat. :)
2018. márc. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Wow, három éve nem is néztem ezt a posztot :D Azt kell hogy mondjam, jó volt. Idén végeztem, OKTV-s eredményeket is elértünk, de még mindig nem mondanám azt, hogy versenyistálló. A tanárok eszméletlenül jó fejek, kedvesek, a lényeg nekik, hogy a diáknak a lehető legjobb legyen.És látszódik ez az érettségi eredményeken is. Mert akármennyire is azt hiszik, mi sem vagyunk tökéletesek :D Bizony, nálunk is lettek rossz érettségik, de az ilyen előfordul.

A versenyeket meg igazából a matekos osztálynak nyomják, de ők tanárok nélkül is mennének, nem kell nekik külön biztatás :D

2018. jún. 11. 18:33
 18/18 anonim válasza:

Már 1 éve nem nézted :D

Tessék csak hogy újra emlékezz erre

Amúgy engem tavaly vettek fel és könnyebb mint ahogy mondták, de könnyű se

2020. márc. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!